آخرین وضعیت حوادث اخیر کشور از زبان وزیر کشور


به گزارش خبرگزاری آمریکای شمالی، ایسنا نوشت: احمد وحیدی وزیر کشور روز ۲۷ آبان ماه در جلسه نمایندگان شورای اسلامی اجرای سیاست های عمومی نظام که در بهارستان برگزار شد، حضور یافت. بیش از ۱۰۰ نماینده، گزارشی از آخرین تحولات کشور ارائه کردند

وزیر کشور در این دیدار گفت: بر خلاف تلاش شبانه روزی دشمن، اوضاع در استانداری های کشور آرام و امن است.

وی با بیان اینکه هموطنان عزیز همواره پایبند به آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، تصریح کرد: وی افزود: تلاش های دشمن طبق معمول با حضور میدانی و حضور به موقع آحاد جامعه ناکام ماند.

وزیر کشور در بخشی دیگر از جلسه مشورتی با نمایندگان شورای اسلامی، ضمن استماع دغدغه ها و مطالبات اعضای محترم شورای اسلامی، گزارش جامعی از عملکرد نهادها و حراست ارائه کرد. وضعیت و سایر مسائل کشور.

رئیس شورای امنیت کشور ادامه داد: امروز دشمن وحدت و یکپارچگی کشور را هدف قرار داد و باید با همدلی و هم افزایی بیش از گذشته در تقویت سرمایه اجتماعی کشور موثر باشیم.

وحیدی خاطرنشان کرد: در ایران اسلامی همه اقوام و اقوام در کنار هم زندگی مسالمت آمیز و دوستانه دارند در حالی که دشمن با پایبندی همه اقوام و اقوام به آرمان های مقدس به دنبال پیشبرد نقشه تجزیه طلبی است که در این راستا است. رژیم جمهوری اسلامی ایران دچار شکست شرم آوری شده است.

وزیر کشور همچنین به برپایی جشنواره های اقوام در استان گلستان اشاره کرد و گفت: علمای حاضر در جلسه شب گذشته در نشستی که با علمای شیعه و سنی برگزار شد، نگرانی خود را برای امنیت و وحدت ملی کشور اعلام کردند و خواستار پایان یافتن این جشنواره شدند. به ناآرامی در کشور

انتهای پیام