آدام دی واین با کلوئی بریجز در کابو ، مکزیک ازدواج کرده است

آدام دی واین با کلوئی بریجز در کابو ، مکزیک ازدواج کرده استآدام دی واین و کلوئی بریجز رسما ازدواج کردند.

اریک گریفین ، همکار DeVine ، “Workaholics” ، روز یکشنبه از طریق اینستاگرام تایید کرد ، این دو در کابو سان لوکاس مکزیک ازدواج کردند.

“دم بویز! Devine خارج از بازار است! چنین عروسی فوق العاده ای! ” این کمدین دارای عنوان با دی واین 37 ساله و همکارانش ، اندرس هولم و بلیک اندرسون است.

دی واین با یک تی شرت مشکی ، شلوار جین و کفش تنیس سفید شوکه شده به نظر می رسید که اندرسون و هولم نیز آنها را تکان دادند. در همین حال ، گریفین لباس زیر پوشیده بود.

علاوه بر پیام تبریک گریفین ، آدام ری کمدین نیز عکسی را با او در استوری های اینستاگرام خود برای آماده شدن برای عروسی به اشتراک گذاشت.

نمایندگان DeVine و Bridges فوراً به درخواست نظر از صفحه شش پاسخ ندادند.

قبل از عروسی ، بریجز ، 29 ساله ، قبل از گفتن “بله” به لباس ها ، از برخی از لباس هایی که سعی می کرد روی آنها آزمایش کند ، شکایت کرد.

“آیا ما دیوانه هستیم که بخواهیم در هنگام همه گیری جهانی برای ازدواج برنامه ریزی کنیم؟” شاید بله ، اشتباهات زیادی ایجاد شده است ، از جمله ، اما نه محدود به ، ما هر دو پیشرفت کووید را داشتیم ، “او شش روز پیش در اینستاگرام گفت.

“اما ما بهترین گل خود را به ثمر رساندیم و تقریباً اینجا است و به نظر می رسد که واقعاً بیرون می آید !!” او ادامه داد. “با توجه به لباس عروسی که دور انداختم تقریبا انتخاب کردم ، اما نه هشدار شما مبنی بر اینکه این لیست رویایی برای دو هفته آینده ازدواج است.”

بریجز و دیواین – که برای اولین بار در سال 2015 پس از ملاقات در “دختران نهایی” با یکدیگر آشنا شدند – اعلام کردند که در اکتبر 2019 نامزد کرده اند.

“او گفت: بله!” در آن زمان ، دیواین در اینستاگرام شکایت داشت ، همراه با عکسی از این زوج در کشتی. “در واقع او گفت” آه آدم “و سپس مرا بوسید اما مطمئن هستم که این بدان معناست که بله!”

بریج در پست شخصی خود چنین احساسی را به اشتراک گذاشت: “من این مرد را از صمیم قلب دوست دارم و بسیار هیجان زده هستم که برای همیشه با او باشم.”

“من می دانم که ما از زمان ملاقاتمان رابطه خاصی داریم (خوب ، در ابتدا من از نوع نگاه الاغش در شلوار جینش و نحوه خنده ام و این واقعیت که کیفش تنها کیفی بود که برای من بسیار بالغ به نظر می رسید ، خوشم آمد. پنج سال پیش. من بسیار افتخار می کنم که دختر او هستم و افتخار می کنم که همسر او هستم. “دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *