آزمایش لورا رینبولد ، سناتور آلاسکا ، COVID-19 مثبت شد

آزمایش لورا رینبولد ، سناتور آلاسکا ، COVID-19 مثبت شد


نتیجه آزمایش کووید -۱۹ در یکی از اعضای قانونگذار آلاسکا که به دلیل خودداری از پوشیدن ماسک ممنوع شده بود.

سناتور لورا رینبولد سه شنبه شب در خانه بازداشت شد ، جایی که به دوستان فیس بوکی خود گفت که با توصیه های CDC برای حذف تایلنول “کاملاً تحت تأثیر قرار نگرفته است” و تصمیم گرفت “دستور العمل خود” را ایجاد کند.

“نوبت من است که در بازی بعدی با سر کووید بجنگم! به نظر شما چه کسی برنده می شود؟ هنگامی که من بر آن غلبه کنم ، من دستور العمل خود را به شما خواهم گفت.

“من مقدار زیادی ABCD و Quercitin و سیترات روی مصرف می کنم. ویتامین E و آسپرین برای کاهش گرفتگی عضلات. من از دریافت Ivirmectin “de-covider” خوشحالم. “

FDA اخیراً هشدار شدیدی در مورد استفاده از ایورمکتین انسان یا حیوان – یک داروی ضد میکروبی که برای درمان عفونت های کرم گرد استفاده می شود – برای درمان COVID -19 ، صادر کرده است.

راینبولد ، ایویرمکتین را که FDA در مورد استفاده از آن برای درمان COVID-19 هشدار داد ، در پست های رسانه های اجتماعی به عنوان “ضد کوویدر” توصیف کرد.
AP
تست سناتور دیوید ویلسون ، سناتور آلاسکا نیز مثبت بود.
آزمایش دیوید ویلسون ، سناتور آلاسکا نیز مثبت بود.
AP

راینبولد در بهار امسال پس از محرومیت از خطوط هوایی آلاسکا و مجبور به رانندگی 750 مایل و سوار شدن به کشتی برای رای گیری در مورد لایحه فوریت های بهداشت عمومی ، خبرساز شد. آلاسکا تنها خط هوایی است که از منطقه آنکوریج خود به جونو پرواز می کند.

بر اساس گزارش Anchorage Daily News ، دومین سناتور جمهوری خواه ، سناتور دیوید ویلسون نیز این ویروس را تشخیص داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *