آسانسور دین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاق در اشخاص حقیقی موجب تحمیل استراحت در محله می‌شود


سیدوحید حسینی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به گزارش ایکنا اجتناب کرده اند فارس، سیدوحید حسینی، رئیس دانشکده علوم پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکت ها بهداشتی درمانی شیراز همین الان، ۱۰ اردیبهشت در آیین اختتامیه نخستین فاصله قالب ختم قرآن کریم کارمندان ایمنی فیزیکی دانشکده، ذکر شد: آسانسور سلاح دین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاق در اشخاص حقیقی، علاوه بر این استراحت شخص خاص، استراحت دیگران را نیز در پی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأسی به قرآن کریم، چنین آثاری به در کنار می تواند داشته باشد.

وی اظهار کرد: تاثیر غیر سکولار قرائت قرآن چنان است کدام ممکن است خداوند متعال اجتناب کرده اند پیامبر رحمت(ص) کدام ممکن است دارنده این معجزه است نیز می‌خواهد کدام ممکن است بر این امر مبادرت داشته باشد.

حسینی همراه خود ردیابی به آیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید روایات کدام ممکن است {نفس کشیدن} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواب روزه‌داران در ماه مبارک رمضان را عبادت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطالعه خوب آیه قرآن در ماه مبارک رمضان را برابر همراه خود ختم قرآن دانسته‌اند، ذکر شد: بهبود اقدامات غیر سکولار نظیر ختم قرآن کریم در ماه مبارک رمضان موجب افزایش شهرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتقای مجموعه دانشکده می‌شود.

پژمان نعمت‌اللهی، مشاور رئیس دانشکده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست حراست دانشکده علوم پزشکی شیراز نیز {در این} آیین، استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادی ملت را مدیون امتحان شده امام راحل(ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدا دانست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: این قالب همراه خود مشارکت ۳۲۸ نفر به صورت دیجیتال برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمارها نماد می‌دهد کدام ممکن است در سراسر برگزاری، روزانه ۲ بار ختم غیر سکولار قرآن {انجام شده} است.

وی ابراز امیدواری کرد: همراه خود بهبود این سنت در واحدهای مختلف دانشکده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری گروه‌ها، این اقدام در سال‌های بلند مدت نیز شکسته نشده یابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی متعدد {در این} قالب غیر سکولار سهیم باشند.

ادای احترام به می‌شود، {در این} مراسم اجتناب کرده اند کارمندان ایمنی فیزیکی نمایندگی‌کننده در این دوران غیر سکولار تجلیل به حرکت به اینجا رسید.

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر