آغاز ثبت نام مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد چهارمحال و بختیاری


مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی

حجت الاسلام والمسلمین رضا قاسمی نژاد، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرگزاری عراقی-ایرانی، از ثبت نام دانشگاهیان متقاضی شرکت در بیست و هفتمین دوره جشنواره خبر داد. دوره مسابقات کتبی و شفاهی قرآن و عترت (علیهم السلام) آغاز شد برای این دانشگاه کردستانی: ثبت نام اساتید، کارکنان و دانشجویان تا ۱۹ آذرماه سال جاری ادامه دارد.

وی در خصوص شرایط برگزاری این مسابقات افزود: مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در بخش شفاهی شامل روخوانی تحقیقی، منفذی، حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء، حفظ کامل، تواشیح، ادعیه است. اذان و حمد. همچنین ترجمه و تفسیر قرآن کریم، حفظ مفاهیم، ​​آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با معارف صحیح السجادیه، معارف احادیث، زندگانی معصومین(ع)، احکام. . سبک زندگی و سوالات آموزشی سرفصل های قسمت نوشتاری است.

قاسمی نژاد با بیان اینکه برگزیدگان این مسابقه در یکی از دوره های مقدماتی و امتیازات فرهنگی مندرج در آیین نامه مسابقات لوح تقدیر، جوایز نقدی و سه امتیاز تشویقی دریافت خواهند کرد، گفت: ثبت نام در این مسابقات از طریق مراکز قرآن و آیات واحدهای دانشگاهی و همچنین سامانه https://qmobin.ir/27/Home/Content?id=31 تا ۱۹ آذرماه ادامه دارد.

و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان بیان کرد: تاریخ برگزاری آزمون کتبی این مسابقات به صورت همزمان در سراسر کشور ۳۱ آذر ماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

انتهای نامه