آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: نظارت بر شیوع آموزش در نیویورک

آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: نظارت بر شیوع آموزش در نیویورک


اتاق خبر WNYC / Gothamist از داده ها برای ردیابی شیوع COVID-19 در مدارس شهر نیویورک استفاده می کند. اطلاعات کروناویروس “بازگشت به مدرسه” ما دو بار در هفته به روز می شود. در اینجا پیوندی به صفحه آمار اصلی ما وجود دارد.

لطفاً س questionsالات ، نظرات یا درخواست ها را به [email protected] ارسال کنید.

دادخواهی در مدارس نیویورک و نیویورک

وزارت آموزش و پرورش شهر نیویورک دهها مورد را در میان کارکنان و تعداد انگشت شماری از دانش آموزان قبل از 13 سپتامبر ، اولین روز مدرسه دولتی در شهر گزارش کرده است. تا 6 اکتبر ، آزمایش زیر 3700 دانش آموز و کارکنان مثبت بوده است. پیش از این ، منطقه پروتکل آزمایش COVID-19 را از دو بار در ماه به یک بار در هفته تجدید نظر می کرد.

والدین و متخصصان بهداشت در مورد استراتژی آزمایش شهر ابراز نگرانی کرده اند که به کودکان واکسینه نشده اجازه می دهد از غربالگری معمول خودداری کرده و به تنهایی در مدرسه شرکت کنند. طبق اطلاعات ارائه شده توسط وزارت آموزش و پرورش به WNYC / Gothamist و ارائه به شورای شهر نیویورک ، از 550،000 دانش آموز واجد شرایط ، تنها 35٪ – یا 192،705 کودک – فرم رضایت نامه را در 6 اکتبر پس دادند.

داده های مربوط به مدارس دولتی نیوجرسی محدودتر است: ایالت تنها نتایج مثبت آزمایش COVID مربوط به مراجعات در سطح شهر را گزارش می کند. وزارت بهداشت نیوجرسی از 7 سپتامبر نزدیک به 379 مورد از این قبیل را ثبت کرده است. همچنین 69 مورد شیوع مدارس شناسایی شد که به عنوان سه شیوع مربوط به مدرسه در دو هفته شناسایی شد. شهرستان پاسایک با اعزام مدارس به رهبری ایالت ، 62 مورد را در دو مورد از زمان شروع مدرسه درگیر کرده است.

بسته شدن

تقریباً همه کودکان زیر 12 سال به دلیل محدودیت سنی واکسینه نمی شوند ، بنابراین مدرسه ابتدایی نیویورک سال خود را با تعطیلی کلاسها به مدت 10 روز و در صورت تشخیص ویروس توسط ساکنان آغاز کرد.

در 20 سپتامبر ، وزارت آموزش سیاست قرنطینه خود را به روز کرد. در حال حاضر ، دانش آموزان و کارکنانی که واکسینه نشده اند تنها در صورتی به خانه فرستاده می شوند که بثورات پوستی نداشته باشند و با یک مورد مثبت بیش از سه فوت فاصله داشته باشند. آنها باید بیش از 15 دقیقه در یک روز در تماس نزدیک – یا نزدیک دانش آموز آلوده – باشند.

دفتر شهردار اذعان می کند که نتیجه این امر تعداد بیشتری از کودکان در کلاس درس خواهد بود ، اما این همچنین به معنای تعطیلی آشفتگی در مدارس ابتدایی پیشرفته است.

این وضعیت منعکس کننده قوانین قدیمی و فعلی برای دبیرستان های راهنمایی و متوسطه است. به بیان ساده تر ، اکثر آزمایشات مثبت منجر به “تعطیلی نسبی” می شود ، که از تعداد کمی از افراد – اعم از علائم یا واکسینه نشده – از قوانین قرنطینه و انزوای اجتماعی پیروی نمی کنند – خواسته می شود در خانه بمانند.

در عین حال ، عفونت های تأیید شده در بین کارکنان غیر کلاسی فقط نیاز به “قرنطینه غیر کلاسی” توسط فرد مبتلا دارد.

دپارتمان بهداشت منطقه می گوید همه ساختمانهای مدارس تنها زمانی بسته می شوند که شواهدی از “شیوع گسترده بیماری” وجود داشته باشد ، اما به طور عمومی معنی آن را مشخص نکرده است. این تصمیم نشان دهنده انحراف از سیاست سال گذشته است ، که به مدرسه دستور داد پس از گزارش دو یا چهار مورد مربوط به افشای داخلی ، تعطیل شود.

تا 6 اکتبر ، 533 کلاس درس تا حدی بسته شد و 281 کلاس دیگر تعطیل شد ، در مجموع 58.500 کلاس درس در بررسی ساخت و ساز وزارت آموزش و پرورش. PS 79 در هارلم شرقی ، دبیرستانی که عمدتا به دانش آموزان معلول خدمت می کرد ، در 20 سپتامبر پس از مواجه شدن با تعطیلی های متعدد در اولین هفته مدرسه تعطیل شد. از آن زمان این ساختمان بازگشایی شد.

تهویه در کلاس

اکثر 58500 کلاس درس دارای سیستم تهویه مطبوع هستند که شهرها از آنها به عنوان “عملی” یاد می کنند ، که کارشناسان بهداشت و مقامات آن را به عنوان ابزارهای مهم برای مقابله با گسترش تب دانگ شناسایی کرده اند.

به گفته وزارت آموزش و پرورش ، با وجود وعده هایی مبنی بر داشتن هوای تازه در شروع کلاس ها ، بیش از 1100 کلاس درس هنوز در حال نوسازی هستند. در حدود یک ساختمان ، بیش از نیمی از کلاسهای درس در یک گزارش تهویه که توسط منطقه منتشر شده بود “عملیاتی” مشخص شده است.

حدود 4000 کلاس درس ، که “اتاق عمل” نامیده می شوند ، فقط برای پنجره ها به تهویه متکی هستند ، که متخصصان مستقل بهداشتی آنها را برای هوای تازه غیرقابل اعتماد می دانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *