آموزش آموزش شخصی برای من؟


آیا می توانید با این کلمات تشخیص دهید؟

  • من تازه ورزش کردم و نمی دانم از کجا شروع کنم.
  • من به راهنمایی نیاز دارم تا تمرین من بهترین زمان سپری شده در باشگاه باشد.
  • من به فلات برخورد کردم و از کارهای روزمره ام خسته شده بودم.

کسی شبیه شماست؟ آموزش شخصی ممکن است راه حل شما باشد. شاید قبلاً به آن فکر نکرده باشید ، اما مربی شخصی در مرکز تناسب اندام Corpus Christi ما برای هر مرحله از تمرین در دسترس است. هم بدنسازان و هم ورزشکاران پیشرفته می توانند از شروع کار با راهنمایی مربی معتبر بهره مند شوند.

آیا آماده ساختن بازی تمرینی خود هستید؟ در اینجا چیزی است که می توانید از آموزش شخصی انتظار داشته باشید.

تجربه

مربیان شخصی متخصصان تمرین هستند که آماده به اشتراک گذاشتن دانش خود هستند. هدف آنها این است که به اهداف تناسب اندام خود دست یابند – خواه با کاهش وزن ، سلامتی بهتر یا توده عضلانی بیشتر مقابله کنند.

وقتی برای اولین بار با مربی شخصی خود ملاقات می کنید ، او وقت می گذارد تا بشنود و بفهمد که در سالن بدنسازی به چه چیزی می خواهید برسید ، سطح آمادگی جسمانی فعلی خود را ارزیابی کنید و بیاموزید که از چه فعالیت های ورزشی بیشتر لذت خواهید برد.

عمل

مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا برنامه ای برای دستیابی به موفقیت تدوین کنید. بسته به سطح ورزش و اهدافتان ، بیشترین بهره را از برنامه ورزشی خود خواهید برد.

آیا باید از ابتدا شروع کنید – یا به دنبال راههای تازه و تازه برای شروع هضم هستید؟ معلمان شخصی می توانند ایده هایی برای شروع یا شکستن فلات ارائه دهند. کمک نگرش تازه همیشه کمک می کند!

دلگرم کننده

احساس دلسردی می کنید؟ مربی شخصی شما قهرمان تمرین شماست که به شما کمک می کند با الهام و الهام چشم به راه پاداش باشید.

مسئولیت ها

وقتی احساس می کنید گوشه ها را تیز کرده یا بریده اید ، مربی شخصی شما به شما کمک می کند تا در هدف بمانید!

نتیجه

اهداف تناسب اندام را با توجه به تمایلات ورزشی و تمرینی خود ، می توانید از تمرینات شخصی نتیجه بگیرید.

تلاش برای بهبود سلامت و رفاه شما نیاز دارد ، ما این را دریافت می کنیم. گاهی سخت است. اما مربی شخصی در Freedom Fitness کسی است که تمرینات شما را تسهیل می کند ، آماده آموزش ، جمع آوری و ایجاد انگیزه برای موفقیت است.

اولین قدم را بردار یک سالن بدنسازی مستقل در نزدیکی خود پیدا کنید و درباره تمرینات شخصی در Corpus Christi بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *