آموزش زبان انگلیسی همراه خود ذوق قرآن


تخفیف طلایی آموزش زبان انگلیسی با طعم قرآن در مصلیحسین رادمرد، رئیس مؤسسه در سراسر جهان ائمه هدی(ع) در اتاقک نشر دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتاب دینی بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین نمایشگاه در سراسر جهان قرآن کریم تهران در ذکر شد وگو همراه خود ایکنا ذکر شد: برای ادغام کردن ۸۵ سهم کاهش یافته است تبدیل می شود. .

رادمرد تصریح کرد: این ساختار برای ادغام کردن آموزش ممکن الگوهای دستوری، آشنایی همراه خود فرآیند های درک، آموزش هزار عبارت استفاده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فایل پیش خواستن اصل زبان است کدام ممکن است در ۷۵ فایل آموزشی در قالب سوره زمار حاضر شده است.

رئیس مؤسسه در سراسر جهان ائمه الهدی (علیه السلام): کنجکاوی مندان می توانند برای گرفتن این بسته به ۲ صورت دانلود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتی فلش به مکان گروه آموزشی وایت برد در مکان Wboard.ir مراجعه کنند.

حسین رادمرد همراه خود ردیابی به تولید دیگری چالش های این مؤسسه گفت: این مؤسسه همراه خود طراحی مکان «Islamplus.اینترنت» شکوه معارف قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهل بیت علیهم السلام را حاضر کرد. ). ) در صحنه در سراسر جهان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکنون ۷۰۰۰ حدیث {در این} جاده تفسیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مکان اضافه کردن شده است.

وی افزود: علاوه بر این چالش اقامت معاصر (سبک اقامت اسلامی) به زبان های عربی، انگلیسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فارسی داریم کدام ممکن است کاربرد آن در نمایشگاه افشا تبدیل می شود.

رادمرد علاوه بر این خاطرنشان کرد: احادیث منقول اجتناب کرده اند رئیس معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در قالب درس خارج فقه همراه خود موضوع سبک اقامت اسلامی محدوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} ساختار قطع شد. .

وی خاطرنشان کرد: چهل حدیث با اشاره به سیره، چهل حدیث با اشاره به اقامت غیر سکولار را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهل حدیث با اشاره به اقامت اجتماعی اجتناب کرده اند دیدگاه اسلام به صورت گزیده ای اجتناب کرده اند احادیث ساخت شده کدام ممکن است در مکان اسلام پلاس اضافه کردن شده است.

رئیس مؤسسه در سراسر جهان ائمه الهدی سلام الله علیه در خاتمه ذکر شد: موضوع تربیت فرزندان نیز در مکان ائمه الهدی (علیه السلام) اضافه کردن شد.

گفتنی است بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجمین نمایشگاه در سراسر جهان قرآن کریم در تهران همراه خود مانترا «قرآن کریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرآن کریم» برگزار شد. کتاب «امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید استراحت» اجتناب کرده اند دیروز ۲۸ فروردین ماه در مصلای تهران تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه ۹ اردیبهشت ماه سال جاری یکپارچه دارد.

این نمایشگاه در ۴۵ بخش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۰ هزار متر مربع هر عصر اجتناب کرده اند ساعت ۱۷ الی ۲۳:۳۰ برای ساکنان اندیشه در مورد شده است.

به موازات نمایشگاه خشمگین، نمایشگاه دیجیتال قرآن کریم در مکان iqfa.ir برپا شد.

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر