“آنها واقعاً آن را اجرا نمی کنند” “: MTA در رعایت دستور Vax-or-Test مشکل دارد.

"آنها واقعاً آن را اجرا نمی کنند" ": MTA در رعایت دستور Vax-or-Test مشکل دارد.


بیش از نیم هفته است که ایالت از کارکنان MTA خواسته است که یا واکسینه شوند یا هفته ای یک آزمایش منفی کووید ارائه دهند ، و به نظر می رسد که این سازمان برای پیروی از آن تلاش می کند.

نرخ کلی واکسیناسیون MTA در سراسر سازمان تا روز چهارشنبه 68 درصد بود ، اگرچه آژانس می گوید این میزان می تواند به 75 درصد برسد زیرا ممکن است کارکنان هنوز کارت واکسیناسیون خود را در سیستم نمایندگی بارگذاری نکرده باشند.

همچنین به نظر می رسد که آژانس در بررسی اینکه آیا کارگران واکسینه نشده تست هفتگی کووید را گذرانده اند ، کوتاهی کرده است. در 4 اکتبر ، این دستور اجرا شد ، اما منابع به Gothamist گفتند که MTA نتایج منفی آنها یا همکارانشان را بررسی نکرده است.

سارا کادت ، مدیر املاک MTA ، که به عنوان نگهبان در ایستگاه قطار در کوئینز کار می کند ، می گوید: “آنها واقعاً آن را اجرا نمی کنند.” کادت گفت که واکسینه نشده است ، اما هر یکشنبه در اورژانس توسط خود وی معاینه می شود. با این حال ، او گفت هیچ کس در MTA تا به حال شواهدی مبنی بر نتیجه منفی درخواست نکرده است.

کارمند آمبولانس ، کادت می گوید اگر مجبور به واکسیناسیون با شرایط اشتغال شود ، باید در مورد آن فکر کند. او می گوید: “شاید در ابتدا مجبور به استراحت باشم.”

تا به امروز ، 173 کارمند MTA بر اثر COVID جان خود را از دست داده اند که بالاترین میزان برای هر شهر یا سازمان دولتی است.

آژانس درون MTA سخت ترین زمان را برای افزایش نرخ ایمن سازی در شهر نیویورک داشته است ، که شامل خدمه مترو و اتوبوس است. در ماه مه ، تنها 38 درصد واکسینه شدند. تا ماه اوت ، 44 درصد افزایش یافت. و از روز چهارشنبه ، 65 درصد افزایش یافته است.

بر اساس اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، نرخ ایمن سازی در نیویورک ، 18 سال به بالا ، که حداقل یک دوز دریافت کرده اند ، 85.2 درصد بوده است. MTA در بیانیه ای اعلام کرد که کارگرانی که از دستورالعمل های ایالتی پیروی نمی کنند ممکن است تحت “بازرسی” قرار گیرند.

تیم مینتون ، سخنگوی MTA در بیانیه ای گفت که “کارکنانی که به عنوان بخشی از بازرسی از رعایت نکرده اند تحت نظارت مناسب ناظر خود قرار خواهند گرفت.” وی توضیح نداد که آیا مجازات به دلیل عدم رعایت مقررات بوده است یا اینکه MTA مکرراً کارگران را بررسی می کند تا ببیند آیا کارکنان واکسینه شده اند یا معاینات هفتگی انجام شده است.

این آژانس خاطرنشان می کند که سایت های آزمایشی آن در 138 سایت وجود دارد و گزارش می دهد که نرخ مثبت از حدود 18 مورد در ماه اوت هر روز ، به 15 ژوئیه در سپتامبر و اکنون به طور متوسط ​​در روز 10 روز در ماه اکتبر کاهش یافته است.

این آژانس همچنین می خواهد افراد جدیدی را بعد از 14 نوامبر استخدام کند تا کاملاً واکسینه شوند.

فرماندار کتی هوچول ، که از واکسیناسیون یا آزمایش مجدد از 4 ژوئیه تا 4 اکتبر حمایت می کرد ، گفت که دفتر وی به MTA در رعایت دستور کمک خواهد کرد.

سخنگوی Hazel Crampton-Hays در بیانیه ای گفت: “اولویت اصلی هوچول حفاظت از نیویورکی ها است و ما آماده ارائه هرگونه کمک لازم برای کمک به MTA برای ایمن نگه داشتن کارکنان و ارائه خدمات سطح بالا به رانندگان هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *