آنچه هر والدینی باید در مورد کودکان و آلرژی غذایی بداند


همه ما باید فرزندان خود را ایمن نگه داریم: 6 نکته مهم که والدین باید در مورد حساسیت های غذایی بدانند

آنچه مادران آلرژی می خواهند بدانید

یکی دو تابستان پیش با خانواده به تعطیلات می رویم. اولین شام خود را در یک خانه اجاره ای در ساحل به اشتراک می گذاریم. وقتی یک خطای وحشتناک رخ می دهد

به تازگی تشخیص داده شده است که یکی از اعضای خانواده نوجوان به مرغ حساسیت دارد.پیتزا بخورید و بپزید. چیزی که ما می پزیم هیچ مرغی در لیست مواد تشکیل دهنده ندارد. اما بعد از شام او شروع به احساس خارش کرد. مقداری بنادریل را برداشت ، اما لب هایش شروع به تورم کرد. سپس گفت که در بلع مشکل دارد.

خانه ما در یک شهر ساحلی آرام است. ما نمی دانیم نزدیکترین مرکز مراقبت های اورژانس یا بیمارستان کجاست. والدینش با 911 تماس گرفتند ، اگرچه قبلاً هرگز از EpiPen استفاده نکرده بودند ، و آنها دو عدد بسته کردند. اولی را دادند و منتظر آمبولانس بودند.

آنچه در آن لحظه متوجه شدم

تیم پزشکی از فردی خواست در انتهای جاده تاریک بایستد. به طوری که آنها می دانند به کدام سو بپیچند من و شوهرم داوطلب هستیم همانطور که منتظر چیزی بودیم که به نظر می رسید برای رسیدن کمک بسیار طولانی بود. من ترسیده بودم

من می دانم که ترس چیزی است که بسیاری از والدین هر روز وقتی فرزندان خود را به مدرسه می فرستند با آن زندگی می کنند – در کنار نگرانی های معمول در مورد ناامیدی و دل شکستگی. برخی از والدین می ترسند فرزندشان واکنش تهدید کننده زندگی داشته باشد. با چیزهای به ظاهر بی ضرر مانند برش های پیتزا یا کوکی ها. من این را می دانم اما در آن لحظه من آن را احساس کردم (پایان خوش: او را به بیمارستان بردند و بهبود یافت).

به عنوان یک مادر ، من با والدینی که دارای کودکانی هستند که حساسیت غذایی دارند همدردی می کنم. و به عنوان متخصص تغذیه من درک می کنم که چقدر مشکل است: برچسب مواد غذایی گیج کننده است. لیست مواد پیچیده خطر مواجهه متقابل اما وقتی عزیزتان در مقابل شما واکنش آلرژیک شدیدی نشان می دهد.

چرا برای همه ما مهم است؟

حتی اگر فرزند شما به غذا حساسیت ندارد. اما به احتمال زیاد یکی از دوستان یا اعضای خانواده آنها است. از هر 13 کودک در ایالات متحده 1 نفر حساسیت غذایی دارد.– این معادل دو بچه در هر کلاس درس مدرسه است!

حتی اگر شخصاً در معرض آلرژی غذایی قرار نگرفته اید. اقدامات شما همچنین می تواند بر خانواده از دست رفته تأثیر بگذارد. حقیقت این است که هر والدین باید اصول اولیه آلرژی غذایی را بشناسند. تا بتوانیم همه کودکان را ایمن نگه داریم در اینجا آنچه هر والدین باید در مورد کودکان و حساسیت غذایی بدانند به شرح زیر است:

کودکان و IBS

1. واکنش آلرژیک چگونه است؟

حتی اگر کودک قبلاً هیچ علائمی نداشته باشد. (یا علائم بسیار خفیف) ، اما می تواند به سرعت به یک واکنش شدید تبدیل شود. بنابراین ، مهم است که در اولین علائم حساسیت عمل کنید.

علائم حساسیت شدید عبارتند از:

 • کهیر
 • قرمزی پوست
 • خارش دهان یا زبان
 • عطسه
 • دل درد
 • تهوع و استفراغ

واکنشهای آلرژیک شدید عبارتند از:

 • تورم لب ، زبان و گلو
 • مشکل بلع
 • خس خس کردن
 • احساس ضعف
 • درد قفسه سینه

2. نحوه استفاده از EpiPen

تزریق کننده های اپی نفرین مانند EpiPens حاوی داروهایی هستند که واکنش های آلرژیک را درمان می کنند. و می تواند زندگی را نجات دهد! اگر در خانه فرزندانی دارید که حساسیت غذایی دارند از والدین خود بخواهید EpiPen را با شما بگذارند (یا برای بچه های بزرگتر که خودشان می آورند).

استفاده از این قلم واقعاً آسان است و دانستن نحوه استفاده از آن در زمان اضطراری در وقت و استرس گرانبها صرفه جویی می کند. یک لحظه به این ویدئوی کوتاه را تماشا کنید برای یادگیری نحوه

اگر با کسی که واکنش نشان می دهد تنها هستید ، ابتدا قلم را بدهید ، سپس با 911 تماس بگیرید. اگر با شخص دیگری هستید ، هنگام دادن قلم با 911 تماس بگیرید. به یاد داشته باشید ، EpiPen مدتی شما را خریداری می کند تا فرد تحت درمان قرار گیرد. حتی اگر قلم بگیرم اما کودک هنوز باید به بیمارستان برود زیرا واکنش ممکن است عود کند و ممکن است به داروهای اضافی نیاز باشد.

3. چگونه می توان فرزند خود را ایمن نگه داشت

اگر کودکی دارید که تحت مراقبت شما آلرژی غذایی دارد شما باید دقیقاً بدانید که آنها به چه چیزی حساسیت دارند و چه چیزهایی می توانند و چه چیزهایی نمی توانند داشته باشند. بدیهی است که کودکان بزرگتر برچسب ها را می خوانند و بهتر صحبت می کنند. اما کودکان خردسال ممکن است اینطور نباشند اگر شک دارید همیشه با والدین کودک تماس بگیرید. یا از قبل بپرسید که چه چیزی امن است

4. نحوه خواندن برچسب مواد غذایی آلرژی

FDA می خواهد تولیدکنندگان مواد غذایی از جمله شیر ، تخم مرغ ، صدف ، ماهی ، آجیل درختی ، بادام زمینی ، گندم و سویا حساسیت زا می نامند. (و شروع سال آینده عطاری است.) اینها باید در یکی از دو مکان روی برچسب نشان داده شوند:

 • در داخل پرانتز نام مواد به شرح زیر است: “آب پنیر (شیر)”
 • در کنار یا در کنار فهرست مواد تشکیل دهنده در متن “حاوی”: “حاوی گندم ، شیر و سویا”.

ممکن است پیامی مانند “ممکن است حاوی گندم و سویا باشد” یا “در تأسیساتی که از بادام زمینی نیز استفاده می شود ، پردازش شود.” این پیام ها به منظور هشدار در مورد قرار گرفتن در معرض تماس متقابل است. این امر زمانی اتفاق می افتد که مواد غذایی یا نوشیدنی ها به مواد حساسیت زا آلوده شده اند زیرا بر روی یک دستگاه پردازش می شوند. (یا فقط در همان منطقه) برخی از افراد مبتلا به حساسیت غذایی از محصولات دارای این هشدارها اجتناب می کنند در حالی که دیگران اینطور نیستند.

4. قوانین مدرسه و اردوگاه شما چیست؟

مدارس ، اردوگاه ها و دیگر مکان هایی که کودکان در آنجا جمع می شوند ، از سیاست هایی برای محافظت از کودکان استفاده می کنند. قبل از بسته بندی ناهار یا میان وعده – یا ارسال میان وعده به جشن تولد یا مهمانی کلاس – مطمئن شوید که محدودیت هایی در مورد بسته بندی یا ارسال آنها دارید. اگر وجود دارد ، آن را جدی بگیرید.

طرز تهیه یخ طبیعی صورتی

5. نحوه ترکیب همه کودکان

همه کودکان باید احساس کنند که درگیر و بخشی از سرگرمی هستند. اگر در حال سازماندهی هستید با والدین خود در مورد آلرژی غذایی مشورت کنید. و ببینید چه چیزی می توانید ارائه دهید یا از قبل به آنها اطلاع دهید تا بتوانند درمان ایمن فرزندشان را برای آنها ارسال کنند. (و اگر می خواهند بیاورند ناراحت نشوید چیز خود!) اگر شیرینی های خود را از نانوایی محلی تهیه می کنید از آنها در مورد آلرژن هایی که در کارخانه استفاده می کنند بپرسید. برای مهمانی کلاس یا ترفند یا رفتار. از این لیست 20 درمان برتر بدون حساسیت استفاده کنید.یا جشن گرفتن با اقلام غیر خوراکی مانند برچسب یا سایر نشانه ها را در نظر بگیرید.

مادران حساسیت غذایی توجه - تغذیه برای مادران واقعی

6. خانواده سزاوار درک و شفقت است.

همه والدین نگران امنیت فرزندان خود هستند. اما تصور کنید که ممکن است جان کودک شما در خطر گاز گرفتن ناگهانی یک گاز کوچک قرار گیرد. شما آن را به مهمانی ببرید بگذارید خود را جای آنها بگذاریم در اینجا یک مقاله قوی وجود دارد که دوستم در مورد احساس داشتن بچه با آلرژی غذایی تهدید کننده زندگی نوشت: مادر آلرژی به غذا همدردی می خواهددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *