آن مرد گفت که خدا به او الهام بخشیده تا فرزندان گمشده را در جنگل پیدا کند

آن مرد گفت که خدا به او الهام بخشیده تا فرزندان گمشده را در جنگل پیدا کند


مردی که پسر سه ساله ای را پیدا کرد که سه روز در جنگل مفقود شده بود ، گفت که از بهشت ​​الهام گرفته است تا نوزاد را جستجو کند.

تیم هالفین جمعه شب در حال مطالعه کتاب مقدس خود در تگزاس بود ، هنگامی که گفت خدا به او گفته است که کریستوفر رامیرز را پیدا کند ، کودکی که چهارشنبه پس از تعقیب سگ همسایه در جنگلی در نزدیکی روستای خود در حومه شهر ناپدید شد. شهرستان گریمز

او روز دوشنبه در مصاحبه با صبح بخیر آمریکا گفت: هالفین حدود ساعت 11:45 صبح شنبه به دنبال نوزاد بود ، وقتی مداخله ای “الهی” او را به سمت پسری سوق داد که فقط 10 یارد در جنگل نزدیک خانه اش در پلانترسویل ناله می کرد.

هالفین به ABC گفت: “من گفتم” آیا کریستوفر تو هستی؟ ” “سپس دوباره گفت و من گفتم:” اوه ، خدا را ستایش کن. “

تیم هالفین در حال مطالعه کتاب مقدس بود که گفت خدا به او گفت برو کریستوفر رامیرز را پیدا کن.

هالفین گفت ، کریستوفر آرام و سالم بود ، اما برهنه بود و در طول سه روز زنده ماندن لباس هایش را بر تن کرده بود. هالفین پسر را برداشت و با 911 تماس گرفت. ماموران پلیس مادر کریستوفر ، آراسلی نونز را نزد او آوردند.

“نمی دانم با آن چه کنم. هالفین به Good Morning America گفت: “تنها چیزی که می دانم این است که او سالم پیدا شده است.” “وقتی او را برداشتم ، او هنوز صحبت می کرد. نمی لرزید ، عصبی نبود. آنچه انتظار دارم. شاید او فقط احساس کرد “من آن را پیدا کردم.”

این افسر گفت کریستوفر به دلیل کم آبی بدن و خراش های جزئی روی صورتش در بیمارستان کودکان تگزاس در هوستون به همراه خانواده اش تحت درمان قرار گرفت. او می تواند در اسرع وقت به خانه فرستاده شود.

ضبط صفحه فیلم
کریستوفر رامیرز روز چهارشنبه پس از تعقیب سگ همسایه در جنگل ناپدید شد.

“به همین دلیل است که همه دعا می کنند. به همین دلیل خدا در قلب من قرار داد تا آن پسر را با مادرش ملاقات کنم. ”هالفین گفت.

کلانتر شهرستان گریمز دان ساول گفت کریستوفر در حدود پنج مایلی خانه اش پیدا شده است. پسر که مطمئن نبود ، سه روز تنها در بیابان زنده ماند.

ساول به ABC گفت: “او باید آخرین رنجر ارتش ، نیروی دریایی ، نیروی هوایی باشد وقتی می خواهد بزرگ شود.” “او اولین آزمون را گذراند.”

ضبط صفحه ویدئویی
کریستوفر رامیرز در حدود 5 مایلی خانه اش پیدا شد.

او روز چهارشنبه پس از تعقیب سگ همسایه در جنگل هنگامی که والدینش کامیون غذای خود را روی پیاده رو می ریختند ، ناپدید شد. سگ برگشت ، اما کریستوفر هرگز نتوانست این کار را انجام دهد ، و عملیات جستجوی گسترده توسط نیروی انتظامی و داوطلبان آغاز شد.

هالفین در مورد داوطلبان جستجو و نجات و افسران اجرای قانون گفت: “ما احساس نمی کردیم که می توانیم بخوابیم زیرا می دانستیم که او خواب نیست و او را نمی توان پیدا کرد.”

هالفین گفت: “فکر نمی کنم او ناامید شد.” “با وجود اینکه همه چیز بد به نظر می رسد ، همیشه یک روز دیگر وجود دارد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *