آهنگ یک به یک بیژن یار منتشر شد / به ستاره جدید پاپ گوش دهید – پایگاه خبری تحلیلی افق«یک یکی» اولین اثر رسمی بیژن یار است. در قالب فصل جدید فعالیت های این خواننده پاپ منتشر و در اختیار مخاطبان موسیقی قرار گرفت.

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، اولین اثر رسمی بیژن یار با نام «یک یکی» ساخته علی رضا مرتضی قلی به نویسندگی و تنظیم امید سربانی و معین ادیم ساخته شده است.
در این اثر هنرمندانی چون آرش لرد (گیتار) و برهم حسینی (ویولن) به عنوان نوازنده می نوازند.

امید سربانی، مدیر هنری، آهنگساز و کارآفرین بیژن یار. او خواننده نسل جوان و جدید موسیقی پاپ است، او رقیب جدی خوانندگان روی صحنه است و ما سعی کردیم با تولید آثاری در سبک و سیاق مدرن، ستاره های جدیدی را به موسیقی پاپ معرفی کنیم. یکی از شخصیت‌ها اتفاق می‌افتد.» او در استان فارس نیز شناخته شده است و سابقه‌ای پر از نمایش‌های تا به امروز دارد و صد سال یک شبه نمی‌گذرد.
این آهنگساز و تنظیم کننده که پیش از این شخصیتی به نام «مهاراج» را به عرصه موسیقی پاپ معرفی کرده بود، درباره روند همکاری با بیژن یار و تولید آثار او گفت: برنامه ما تولید و انتشار اثر بیژن یار با این هدف است. او با توانایی هایی که از او می شناسم، قطعا یکی از شخصیت هایی است که در سال جدید روی صحنه خواهد رفت.»

وی در خاتمه ضمن اعلام صنعت نماهنگ این اثر، افزود: نسخه ویدیویی این قطعه با فیلمنامه ای به کارگردانی عارف صمدیان در حال تولید است که با آثار موجود در بازار موسیقی امروز متفاوت خواهد بود.

در ادامه می توانید آهنگ یکی یکی از بیژن یار را با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گوش داده و در صورت تمایل آن را دانلود کنید.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369382