آیا در شاکیولوژی قند وجود دارد؟


در حال حاضر احتمالاً می دانید که اگر می خواهید سالم و خوش اندام باشید ، Shakeology می تواند نقش مهمی در رسیدن به این هدف داشته باشد.

این مکمل فوق غذایی با پر کردن برخی از خلاءهای تغذیه ای در رژیم غذایی شما با مواد مفید برای سلامت کلی شما کار می کند. به حمایت از انرژی سالم کمک می کند و از سلامت دستگاه گوارش شما حمایت می کند

وقتی هر روز از Shakeology می نوشید ، می تواند به شما در ایجاد یک پایه تغذیه ای قوی کمک کند. جایی که باید با چالش های بزرگتری مانند برنامه ورزشی یا رژیم غذایی سالم مقابله کنید.

Shakeology حاوی طیف گسترده ای از مواد مغذی است. شامل پروتئین ، کربوهیدرات ها ، فیبر ، مواد مغذی گیاهی آنتی اکسیدان آنزیم های گوارشی پری بیوتیک ها و پری بیوتیک ها ، اصلاح کننده ها ، ویتامین ها و مواد معدنی

اما احتمالاً با خود فکر می کنید ، “خوب ، این خوب به نظر می رسد ، اما قند چطور؟؟ ”

این یک سوال عالی است زیرا شواهد کافی وجود دارد که نشان می دهد شکر هیچ چیز شیرینی برای سلامتی شما ندارد.

این 411 در Sugar and Shakeology است.

توجه: این مقاله برای مخاطبان انگلیسی طراحی شده است. برای مشاهده نسخه آمریکایی اینجا را کلیک کنید.

محتوای لرزشگیر قند

Shakeology دارای هفت گرم قند در هر وعده از شکر نیشکر ارگانیک و پودرهای مختلف فوق العاده غذایی است. (شکلات گیاهی گیاهی دارای 6 گرم در هر وعده است.)

برای بیان بهتر ، 14 گرم شکر در یک موز متوسط ​​و 19 گرم شکر در یک سیب متوسط ​​وجود دارد.

ما Shakeology را با استفاده از یک سیستم شیرین کننده با دقت انتخاب شده متشکل از قند نیشکر ارگانیک و یک شیرین کننده گیاهی بدون کالری-استویا ، عصاره برگ استویا شیرین شده ابداع کردیم. 150 برابر بیشتر از شکر

خودشه.

یک قاشق شکر ، حبه های شکر

شکر با شیرین کننده

شیرینی را می توان به طرق مختلف تهیه کرد: اول ، حاوی قند است که می توانید آن را به عنوان “قند” در زیر عنوان “همه کربوهیدرات” روی برچسب پیدا کنید. این شامل قند و قند موجود در سایر مواد گیاهی موجود در محصول است.

مواد تشکیل دهنده بر پایه قند اشکال مختلفی دارند ، مانند شکر نیشکر ، عسل ، ملاس و مواد بحث برانگیزتر مانند شربت ذرت با فروکتوز بالا (HFCS).

شکر را می توان در سایر مواد موجود در محصولات مانند پودر شیر بدون چربی یافت. این شامل لاکتوز (قند شیر) و پودر میوه با قند میوه (فروکتوز) است.

شکر مغذی این بدان معنی است که کالری وجود دارد در مقایسه با شیرین کننده های غیر مغذی این به ترکیباتی اشاره می کند که طعم را اضافه می کنند اما کالری کمی دارند یا هیچ کالری ندارند.

شیرین کننده های غیر مغذی شامل شیرین کننده های مصنوعی مانند آسپارتام و سوکرالوز هستند. و همچنین شیرین کننده های گیاهی مانند استویا

ساده ترین راه برای شیرین کردن آن افزودن شکر است. اما این باعث افزایش کالری می شود. که همیشه بهترین راه نیست

اگرچه شیرین کننده های غیر مغذی مشکل کالری را حل می کنند اما دارای ویژگی ها و چالش های منحصر به فردی است.

بنابراین برای یافتن تعادل طعم ، شیرینی و تغذیه هوشمند. اغلب مناسب است که شکر و شیرین کننده ها را با هم مخلوط کنید.

محتوای قند

برای مشاهده میزان قند موجود در محصول کادر اعلامیه تغذیه در پشت برچسب را علامت بزنید. که برای لیست قندهای موجود در محصول مورد نیاز است

برخی محصولات چنین ادعایی خواهند داشت “بدون قند اضافه شده” در جلوی بسته اما این بدان معنا نیست که همه این محصولات فاقد قند هستند. این فقط بدان معنی است که قند موجود در محصول نیست. با این حال ، شکر در سایر مواد موجود است.

شکر را می توان با نام های مختلف نام برد. بنابراین دانستن روش های دیگر مهم است. جایی که می توان شکر را در لیست مواد مخفی کرد:

  • آب غلیظ
  • ملاس
  • اندام های بدن
  • شربت مالت
  • شربت ذرت
  • دکسترین
  • کلماتی که به –ose ختم می شوند ، مانند مالتوز ، دکستروز و فروکتوز.

در بخش “مواد تشکیل دهنده” در برچسب های معمولی مواد غذایی. به ترتیب نزولی مرتب شده است

خط پایین

خوردن یک رژیم غذایی سالم و متعادل به معنای قطع کامل قند نیست. انتخاب غذای هوشمند هنوز می توانید از شیرینی زندگی لذت ببرید!

C ویتامین C ، B6 و B12 به متابولیسم طبیعی انرژی کمک می کند.

ǂ کلسیم به عملکرد طبیعی آنزیم های گوارشی کمک می کند.

رکوردرکورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *