آیا “دوپسیک” بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است؟

آیا "دوپسیک" بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است؟درام جدید هولو دوپسیک حفاری عمیق در ریشه ها و آثار مخرب بحران مواد مخدر ، که اکنون بدترین اپیدمی مواد مخدر در تاریخ آمریکا محسوب می شود. بسته تحقیقاتی رو به رشد OxyContin از دیدگاه خالق پردو فارما – که کیفیت اعتیاد خود را به فروش دارو به اکثر بیماران طبقه کارگر ، از جمله شما و بیمارانی که با بیماری های همه گیر در سراسر ایالات متحده سر و کار دارند ، فریب می دهد.

مایکل کیتون ، مایکل اشتولبارگ ، کیتلین دیور و … بازی می کنند. دوپسیک بحران را از هیئت مدیره پردو تا معادن ویرجینیا تا DEA دنبال کنید تا یک حساب دقیق بحران مواد افیونی تهیه کنید. اما چقدر بر اساس رویدادهای واقعی است؟

در اینجا مواردی است که باید در نظر داشته باشید:

بله هولو دوپسیک براساس داستانی واقعی؟

آره. در حالی که شخصیت ها دوپسیک بحران افیونی آمریکا عمدتا تخیلی است ، بسیار واقعی است. این نمایش منحصرا بر اساس کتاب بت میسی در سال 2018 ساخته شده است دوپسیک: فروشنده دارو ، پزشک و شرکت دارویی آمریکایی، که به بررسی چگونگی گسترش بحران مواد مخدر در سراسر جهان و تأثیر آن بر آمریکا در 20 سال گذشته می پردازد. این کتاب با برجسته کردن نحوه ورود قاچاقچیان مواد مخدر به ویرجینیا ، به این موضوعات پیچیده می پردازد.

میسی می گوید: “امیدوارم وقتی مردم بفهمند که چگونه ما هر دو توسط افراد مصرف کننده مواد مخدر مورد تحقیر قرار می گیریم ، شاید سیستم ما به این هدف برسد.” NPR در مصاحبه اخیر. او همچنین فاش کرد که روی یک کتاب آهنگ کار می کند دوپسیک در سال 2022 منتشر می شود.

بت میسی در ایجاد آن نقش داشت دوپسیک؟

آره. میسی داخل است دوپسیک اتاق نویسنده در طول فصل 1. به گفته او ، او در واقع هنگام کار بر روی سریال اطلاعاتی را در مورد شیوع بیماری فاش کرد.

“در حالی که ما روی این نمایش کار می کنیم ، اسناد بیشتری در حال انتشار است [about Big Pharma scandals and victims]”میسی گفت NPRبه “برخی از اسناد به ما فاش شده است ، اما برخی دیگر فقط بخشی از تشکیل پرونده حقوقی عمیق این دعاوی از دادستان کل است … که ما نیز می توانیم آنها را بازیابی کنیم.”

آره دوپسیک شخصیت های مبتنی بر افراد واقعی؟

جزئي. شخصیت Stuhlbarg ، ریچارد ساکلر – که رئیس Purdue Pharma است و نقش عمده ای در تبلیغات فعال دارو دارد – یک تاجر واقعی است. دوپسیک همچنین عموزاده های ساکلر بث ساکلر (آندره آ فرانکل) و کته ساکلر (جیمی ری نیومن) هستند.

شخصیت های دیگر ، مانند معادن ذغال سنگ بتسی (دیور) و دکتر فینیکس (کیتون) که شک داشتند ، از برخی از موضوعات مصاحبه خود میسی الهام گرفتند.

آره دوپسیک گذر؟ ببین کجا دوپسیک:

این است! سه قسمت اول از دوپسیک خط پخش در چهارشنبه ، 13 اکتبر در هولو.

ببین کجا دوپسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *