آیا چربی های اشباع نشده مضر هستند؟ : تغذیه


اخیراً این ویدیو از کانال خارج شده است. “آنچه آموختم” کانالی است که در مورد موضوعات تصادفی صحبت می کند ، اگرچه تغذیه بیشترین مورد را دارد.

او تعصب شدیدی نسبت به رژیم های غذایی مبتنی بر گوشت دارد. این از این واقعیت آشکار است که در فیلم او سعی کرد تأثیر محصولات حیوانی بر آب و هوا را نادیده بگیرد. با استناد به مطالعات فوق العاده ضعیف طراحی شده است. انسان عاقل اگر مطالعه کند مطالعه خواهد کرد.

من اینجا نیستم که در مورد ارتباط غذا و آب و هوا صحبت کنم. زیرا هدف این بخش فرعی نیست. من فقط سعی می کنم توضیح دهم که او به طور واضح تعصب دارد. بازگشت به سوال من وقتی پرسیدم که آیا چربی های اشباع نشده مضر هستند؟ منظور من مصرف صدها کالری از روغن های گیاهی نیست. اما چربی های اشباع نشده از غذاهای کامل به دست می آیند. همچنین مهم است که نسبت امگا 3 به 6 بین 1: 4-1: 1 باشد.

بنابراین اگر می توانید شواهد خوبی ارائه دهید که دریافت زیاد چربی های چند غیراشباع مضر است. حتی اگر امگا 3 تا 6 شما خوب باشد و منبع شما غذای کامل باشد ، مطمئن هستم ، اما در حال حاضر من فقط با این بحث گیج شده ام. بحث های زیادی از طرفین مطرح شده است.

با مصرف چربی های غیر اشباع بالا. منظور من این است که حدود 10 درصد کالری از چربی های غیر اشباع چندگانه تامین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *