آیا Hard Seltzers آنطور که فکر می کنید سالم است؟


آیا غلات جامد برای شما مضر است یا بهتر است بگویم سالم است؟ ما از دو متخصص تغذیه ثبت شده برای دانش تخصصی درخواست کردیم.

از شراب ، آبجو و مشروبات الکلی عبور کنید: مصرف کنندگان دائماً از انواع جدید و تازه الکل استفاده می کنند که تبلیغات خوبی برای شروع به کار دارد.

بر اساس گزارش صنعت توسط Grand View Research ، انتظار می رود بازار هلدسلتر با نرخ رشد مرکب سالانه رشد کند 16.2 درصد تا سال 2027 به امید استفاده از این روند. غول های صنعت نوشیدنی و مارک های نوظهور همه در حال آماده سازی هستند تا به پنجه سفید پول بدهند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش این ارواح ، مشخصات تغذیه ای بدون چربی آنهاست. اما آیا آنها همانطور که بازاریان ادعا می کنند سالم هستند یا برای شما مضر هستند؟

در زیر ، دو متخصص تغذیه هر آنچه را که باید در مورد محتوای تغذیه ای غلات جامد بدانید ، به اشتراک می گذارند. (یا فقدان آن)

هارد سلتز چیست؟

سلتزر سخت که به نام سلتزر الکلی و خاردار خاردار نیز شناخته می شود ، حاوی نوشیدنی های گازدار ، الکل و طعم میوه است.

محتوای الکل ناشی از:

  • شکر نیشکر تخمیر شده
  • مالت جو یا دانه های تخمیر شده بدون گلوتن

خواص تغذیه ای

Hard Seltzer اغلب سالم ترین الکل نامیده می شود. امی شاپیرو MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrition در نیویورک می گوید: “برخی از مارک های نوشیدنی های انرژی زا همچنین دارای افرادی هستند که محصولات خود را با لباس تمرین می نوشند.

اکثر سلتسرزهای خوشه ای فاقد گلوتن هستند. (به جز مالت جو) ، او اشاره کرد. به همین دلیل آنها افراد مبتلا به عدم تحمل گلوتن یا حساسیت بیش از حد را جذب می کند.

“من مصرف کنندگان را که به دنبال نوشیدنی های جامد هستند درک می کنم. لورن اسلایتون ، MS ، RD ، بنیانگذار Foodtrainers در نیویورک می گوید ، زیرا آنها به میزان کم قند و کربوهیدرات به بازار عرضه می شوند.

با این حال ، این ویژگی ها همیشه این نوشیدنی ها را با یک شیوه زندگی سالم سازگار نمی کند. از این گذشته ، هنوز الکل است.

محتوای الکل سنگین سلتزر

میزان الکل بر اساس حجم (ABV) اندازه گیری می شود. اسلایتون می گوید: “بیشتر آبجو حدود 5 درصد ABV ، شراب 12 درصد و شراب 40 درصد است.”

اما وقتی صحبت از انبارهای جامد می شود ، او می گوید ABV در مارک های مختلف متفاوت است. این امر تعیین محتوای کلی الکل را دشوار می کند. برخی از آنها حتی به چهار درصد می رسند. در حالی که برخی از موارد جدیدتر ممکن است 12 درصد یا بیشتر باشد. ”

میزان الکل و میزان نوشیدن شما به طور طبیعی بر میزان مصرف شما تأثیر می گذارد.

دوستان در کباب نوشابه های الکلی به اشتراک می گذارند.

آیا Hard Seltzer از سایر الکل ها سالم تر است؟

درباره پنجه ها و سایر نوشیدنی های کنسروی خود کنجکاو هستید؟ چگونه با سایر انواع الکل مقایسه می شود؟

بعنوان یادآوری در اینجا یک مرجع کوتاه است. در مورد اندازه استاندارد سرو هر اندازه:

  • سلتزر سخت = 12 اونس (یک قوطی)
  • شراب = پنج اونس
  • آبجو = 12 اونس (یک قوطی)
  • مشروب = 1.5 اونس (یک شات)

هارد سلتزر با شراب

شاپیرو می گوید که قندهای نوشیدنی های سخت اغلب از بسیاری از شراب ها کمتر است. او همچنین تاکید کرد که ارزش ABV به جز موارد دورتر پایین تر از “حدود 4-6 درصد نرمال” است.

با این اوصاف ، اسلایتون به احتیاط قند اشاره می کند که مشروب خواران از آن قدردانی می کنند.

او ادامه داد: “پنجه سفید کمتر از 2 گرم قند دارد و در واقع کمی کمتر” ، اما آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که شراب های خشک – به عنوان مثال پینو گریجیو – از نظر محتوای مشابه هستند.

هاردسلتزر در مقابل آبجو

اسلیتون در همان یادداشت درباره محتوای قند ، به این واقعیت اشاره می کند که آبجو اغلب قند ندارد. (یعنی مگر اینکه آبجو ترش و سایر میوه ها را انتخاب کنید. با شکر اضافه شده برای افزودن طعم)

با این حال ، “آبجو دارای کربوهیدرات بیشتری با 13 گرم در قوطی است.” (یا از رژیم غذایی کم کربوهیدرات مانند کتو پیروی می کنید.) غلات جامد ممکن است انتخاب بهتری باشد.

هارد سلتزر با روحیات

اسلیتون گفت: بیشتر ارواح قند صفر دارند. مثل اکثر آبجوها مگر اینکه شکر اضافه شود تا تبدیل به مشروب شود. ممکن است به یک میکسر که ممکن است حاوی شکر باشد برسید.

در مورد کربوهیدرات ها؟ “البته ، سفید پنبه کربوهیدرات کمی دارد ، در هر قوطی فقط 2 گرم. او می گوید: اما یک تکه از تکیلا هیچ کربوهیدرات ندارد. “

آیا هارد سلتزر مرطوب کننده است یا خیر؟

این به این دلیل است که نوشابه های غیر الکلی می توانند به شما در هیدراته ماندن هر روز کمک کنند. آیا در مورد مشروبات الکلی یکسان است؟

متأسفانه شاپیرو با س difficultالی دشوار به این پاسخ داد. “الکل برای شما خوب نیست. او می گوید: “زیرا الکل یک ماده سمی است.” “همچنین باعث کم آبی بدن شما می شود.”

به همین دلیل ، او توصیه می کند که بعد از هر نوشیدنی الکلی یک لیوان آب بنوشید و همچنین “اگر در آن روز چند بار نوشیدید ، یک لیوان بزرگ هنگام خواب”.

مردم نی ها را در لیوان های مشروب سخت با میوه اضافی سالم می گذارند.

چگونه یک سیلتزر سالم سالم انتخاب کنیم

هر دو متخصص تغذیه توصیه می کنند از نزدیک برچسب ها را بررسی کرده و از ادعاهای بازاریابی فراتر رفته و بهترین محصول را که اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد پیدا کنید.

در اینجا برخی از نکات برتر آنها وجود دارد:

  • مصرف کننده آگاه باشید شاپیرو خاطرنشان می کند که بسیاری از مارک ها دوست دارند با استفاده از کلمات مختلف “پاکسازی” کنند. که ممکن است استفاده از شیرین کننده های مصنوعی و سایر افزودنی ها را پنهان کند ناسالم یادگیری نحوه حرکت در برچسب ها به شما کمک می کند سالم ترین هاردسلتزر را پیدا کنید. و می تواند شما را در انجام کشیدن های دیگر نیز توانمند کند.
  • به دنبال خوبی شاپیرو ادامه می دهد: “من می گویم” ارگانیک “یا” بدون قند اضافه “بهترین انتخاب شما برای تماس است.” با توجه به نکات بالا همچنین ممکن است بخواهید بررسی کنید که ذوب کننده تندی که انتخاب می کنید فاقد هرگونه شیرین کننده و طعم دهنده مصنوعی است. این نباید خیلی شیرین باشد یا حاوی کربوهیدرات اضافی باشد.
  • مراقب قرار گرفتن در معرض BPA باشید سخت کننده معمولاً در قوطی های آلومینیومی عرضه می شود. اسلیتون گفت که ممکن است دارای BPA باشد. الکل می تواند این مواد شیمیایی را شستشو دهد. اما اگر نگران اثرات بالقوه آن هستید ، هنوز منبع اصلی قرار گرفتن در معرض BPA است. ممکن است لازم باشد مستقیماً با مارک ارواح تماس بگیرید تا در مورد بسته بندی سوال کنید یا به جای آن به یک بطری شیشه ای بروید.

خط پایین

آیا پاسخ قطعی به این س whetherال وجود دارد که آیا سلتزرهای سخت برای شما مضر هستند؟ آیا آنها می توانند در رژیم غذایی سالم قرار بگیرند؟

اسلایتون می گوید: “من حرفم را با سخت گیرها جدی نمی گیرم ،” آنها جایگزین مناسبی برای انواع دیگر مشروبات الکلی هستند – اما از رژیم غذایی سالم دور هستند. حتی در صورت بازاریابی و در حالی که ما می توانیم با مقایسه ارواح و آبجو با نوشیدنی های سخت ، من را از هم جدا کنند. بهترین گزینه این است که میزان نوشیدنی های خود را بررسی کنید. “

این نکته برای سلامت کلی شما مفید خواهد بود. همین امر در مورد اهداف بهداشتی خاص نیز صدق می کند ، به عنوان مثال ، اگر کنترل وزن نگران کننده است. او توصیه می کند مصرف الکل را محدود کنید (4 نوشیدنی در هفته برای زنان و 7 نوشیدنی در هفته برای مردان) برای نتایج مثبت.

شاپیرو می افزاید: “کالری الکل هیچ گونه مواد مغذی را تأمین نمی کند ، بنابراین کالری وجود ندارد.” این امر همچنین نیاز به در نظر گرفتن برنامه کلی تغذیه شما دارد.

در یادداشت پایانی ، هر دو RD گفتند که اگر به طور معمول الکل نمی نوشید. جذابیت سلامتی ذوب کننده های جامد نباید باعث شود که شما شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *