ائتلاف چاقی (OAC) آگاهی خود را در مورد چاقی و قلدری در طول ماه آگاهی از چاقی افزایش می دهد.

ائتلاف چاقی (OAC) آگاهی خود را در مورد چاقی و قلدری در طول ماه آگاهی از چاقی افزایش می دهد.


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی آگاهی برای چاقی کودکان است و سازمان پیشگیری از چاقی (OAC) این ماه در تلاش است تا شیوع و تعصبی را که در کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی وجود دارد به رسمیت بشناسد.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران مبتلا به چاقی و 24 درصد از پسران مبتلا به چاقی توسط دانش آموزان در سن مدرسه گزارش شده اند. “وقوع تخمک گذاری در کودکان و نوجوانان همچنان یک ابزار برجسته برای نسل جوان ما است. ما می دانیم که اثرات قلدری می تواند در بزرگسالی برای کودکان مخرب باشد. کودکی که با چاقی زندگی می کند می تواند به اندازه کافی دشوار باشد بدون اینکه احساس درمان شود یا مورد بی عدالتی قرار گرفته باشد. زمان آن فرا رسیده است که ما این تأثیر منفی را بشناسیم و برای پایان دادن به تعصب تلاش کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC بر جمع آوری بودجه برای کمک به پایان دادن به بروز دوران کودکی اولیه و قلدری از طریق آموزش ، پرورش ، افزایش آگاهی و پرورش تمرکز خواهد کرد. شما می توانید با اهدای کمک به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. همه مشارکت ها کمک می کند تا جهان مکان بهتری برای کودکانی باشد که تحت تأثیر آب اضافی یا چاقی قرار گرفته اند.

سازمان پیشگیری از چاقی (OAC) ، یکی از اعضای قوی بیش از 75000 سازمان غیرانتفاعی ملی ، به بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، پیوند و پیوند اختصاص داده است.

###

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *