اتهامات قاچاقچیان قاچاق اسلحه در بازداشت است

اتهامات قاچاقچیان قاچاق اسلحه در بازداشت است


دفتر دادستانی برانکس در حال پیگیری زندانی است که متهم قاچاق تیغ به زندانی در جزیره رایکرز است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز 33 ساله پس از گزارش معاون دستیار فرماندهی مبنی بر دستگیری جاناتان سانچز ، زندانی 31 ساله در بازداشتگاه جورج آر ویرو در جزیره رایکرز دستگیر شد. پس از مشاهده مبادله ادعایی ، زندانبان دستور بازرسی زندانی را صادر کرد ، که به گفته بخش تحقیقات و بخش اصلاحی منطقه یک قمه مخفی در داخل قلم را کشف کرد.

مارگارت گارنت ، مدیر بخش تحقیقات ، می گوید: “اقدامات سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC با DOI نشان دهنده سیاست غیرقابل تحمل شهر نیویورک در برابر قاچاق زندان در شهر است.”

پس از دستگیری وی ، دادستان ها گفتند که سیمز ، که از دسامبر 2016 در زندان شهر کار می کرد ، تعلیق کردند. در محاکمه روز پنجشنبه ، قاضی افسر مشروط را در خانه خود آزاد کرد در حالی که منتظر محاکمه او بود.

در صورت محکومیت به توطئه برای ارتکاب قاچاق درجه یک زندان ، سیمس ممکن است تا هفت سال زندان محکوم شود. وی همچنین به دو مورد تخلف متهم شده است: تجاوز شدید و قاچاق شدید درجه دوم. وکیل وی بلافاصله به درخواست شرکت حقوقی برای اظهار نظر پاسخ نداد.

بازداشت های امنیتی در حالی صورت می گیرد که جزیره رایکرز و زندان های سراسر شهر نیویورک با خشونت های مداوم دست و پنجه نرم می کنند ، به ویژه در ایست های بازرسی که استفاده از زور ، چاقوکشی و قتل افسران در مقایسه با سال گذشته به شدت افزایش یافته است.

همراه با خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندان های شهری مجبور بودند با افزایش تعداد COVID-19 ، از دست دادن خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل غیبت کارکنان و آسیب به خود دست و پنجه نرم کنند. حداقل 20 زندانی در زندان نیویورک در سال 2021 خواهند مرد – پنج نفر از آنها خودکشی خواهند کرد.

در بحران بحران ، فعالان حامی اصلاحات از دادستان و قضات خواسته اند تا بازداشت شدگان بیشتری را در انتظار محاکمه آزاد کنند. کنفدراسیون اتحادیه های کارگری از شهر خواسته است تا نگهبانان بیشتری استخدام کند و مدعی است که در حال حاضر کارکنان قادر به کنترل کنترل محل کار خود نیستند.

به گفته اداره اصلاحات ، حدود یک چهارم کارگران یونیفورم او ادعا می کنند که بیمار هستند یا به سادگی در محل کار حاضر نمی شوند – این پیشرفت نسبت به نرخ بالای بیکاری در اوایل امسال کمی بهبود یافته است. محدودیت های کارکنان باعث شده است که زندانیان باقی مانده ده ها موقعیت را رها کرده و زندانیان را بدون خدمات لازم رها کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *