اجتناب کرده اند تحریک غرب به نبرد، به همان اندازه تبادل اتهامات کشتار غیرنظامیان


چهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفتمین روز عملیات ارتش روسیه در اوکراین؛

به گزارش ایکنا ؛ چهل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفتمین روز اجتناب کرده اند عملیات ارتش روسیه در اوکراین می گذرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان حساب کردن بالا نبرد همراه خود غربی های نبرد افروز موجود است.

در ۲۴ فوریه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، تحریک کردن عملیات ارتش ویژه روسیه در اوکراین را در {پاسخ به} تقاضا کمک اجتناب کرده اند سوی رهبران جمهوری های دونباس گفتن کرد، با این حال تاکید کرد کدام ممکن است قصد اشغال این ملت را ندارد. هدف اجتناب کرده اند این عملیات ارتش خلع سلاح اوکراین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اساس کن کردن آن اجتناب کرده اند نازیسم بود.

زلنسکی اجتناب کرده اند اروپا کمک تمایل دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند دیپلماسی ناتو متنفر است

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در فینال پیام ویدئویی شخصی خطاب به مردمان اوکراین ذکر شد کدام ممکن است تعدادی از روز بلند مدت برای نبرد تصمیم گیری‌کننده {خواهد بود}.

زلنسکی همراه خود ردیابی به اینکه نیروهای روسی عملیات بزرگتری را در شرق اوکراین انجام خواهند داد، ذکر شد: مسکو اجتناب کرده اند پذیرفتن وظیفه جنایات جنگی در اوکراین امتناع می ورزد. با این حال زمان آن فرا خواهد رسید کدام ممکن است همه عامل را بپذیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعیت را انکار نکنند.

تحریک غرب به جنگ برای تبادل اتهامات کشتار غیرنظامیان

رئیس جمهور اوکراین بار تولید دیگری اجتناب کرده اند کشورهای غربی اجتناب کرده اند جمله آلمان خواست به همان اندازه کمک های بیشتری به این ملت حاضر کنند.

زلنسکی در مصاحبه همراه خود اولاف شولتز صدراعظم آلمان ذکر شد کدام ممکن است او با اشاره به چگونگی تحریک کردن تحریم ها علیه روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وادار کردن مسکو به پذیرش صلح صحبت کرده است.

وی یکپارچه داد: آنها مسکن میلیون‌ها نفر را نابود کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی نبرد تمام عیار راه انداخته‌اند، با این حال طوری رفتار می‌کنند کدام ممکن است انگار ما باید بی ارزش باشیم.

رئیس جمهور اوکراین کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن عملیات ویژه روسیه در اوکراین توده ها اجتناب کرده اند ناتو درخواست شده است {است تا} اقدامات شدیدتری علیه مسکو متعهد شدن تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند کشورش درخواست شده است {است تا} در گذشته اجتناب کرده اند فاجعه جدیدترین به ائتلاف ارتش بپیوندد، در مصاحبه ای کدام ممکن است روز یکشنبه (دیروز) منتشر شده شد ذکر شد. ). او تولید دیگری کنجکاوی ای به دیپلماسی ناتو ندارد.

او در این سیستم ۶۰ دقیقه جامعه سی بی اس ذکر شد: «وقتی در دیپلماسی کار می کنید، هیچ نتیجه ای حاصل نمی شود. همه اینها فوق العاده رسمی است. این دلیل است است کدام ممکن است نحوه صحبت من می خواهم همراه خود آنها انصافاًً موجه است. من می خواهم تولید دیگری جانی ندارم کدام ممکن است آن را به او بدهم. من می خواهم تولید دیگری هیچ احساسی ندارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری کنجکاوی ای به دیپلماسی آنها کدام ممکن است در نتیجه نابودی کشورم تبدیل می شود ندارم.

اجتناب کرده اند زمان تحریک کردن عملیات روسیه در اوکراین در ۲۴ فوریه، زلنسکی اجتناب کرده اند ناتو انتقاد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را ضعیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم اعتقاد خوانده است.

چچن نیازمند حمله مجدد روسیه به پایتخت است

رمضان قدیروف، رئیس قلمرو‌ای چچن روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحد سرسخت ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، روز دوشنبه ذکر شد کدام ممکن است نیروهای روسیه ۹ تنها به بندر محاصره‌شده ماریوپل، اما علاوه بر این به کیف، پایتخت، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری شهرهای اوکراین نیز حمله خواهند کرد.

تحریک غرب به جنگ برای تبادل اتهامات کشتار غیرنظامیان

قدیروف در ویدئویی کدام ممکن است در کانال تلگرامی شخصی منتشر شده شد، ذکر شد: ۹ تنها به ماریوپل، اما علاوه بر این به وضعیت ها، شهرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید روستاها نیز حمله خواهد بود.

وی افزود: در وهله اول لوهانسک را انتخاب کنید و انتخاب کنید دونتسک (آنها را به طور مناسب آزاد خواهیم کرد) … سپس کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه شهرهای تولید دیگری را خواهیم گرفت.

قدیروف کدام ممکن است بیشتر اوقات شخصی را پیاده نظام ولادیمیر پوتین توضیح دادن می تدریجی، تاکید کرد کدام ممکن است کیف نباید مشکوک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تردید باشد. قدیروف ذکر شد: «من می خواهم ارائه می دهیم ضمانت می دهم کدام ممکن است او عالی قدم به عقب بر نمی دارد.

خسارت ارتش به اوکراین در ۲۴ ساعت قبلی

روز دوشنبه، ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت حفاظت روسیه ذکر شد کدام ممکن است طی عملیاتی کدام ممکن است روز قبل از امروز توسط نیروهای روسی در اوکراین تکمیل شد، از کیت گردان حفاظت موشکی اس-۳۰۰ کدام ممکن است اوکراین اجتناب کرده اند اروپا اکتسابی کرده بود در حومه جنوبی دنیپرو منهدم شد.

تحریک غرب به جنگ برای تبادل اتهامات کشتار غیرنظامیان

وی افزود: به دلیل عملیات ارتش روسیه، ۴ پرتابگر اس-۳۰۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۵ پرسنل نیروهای مسلح اوکراین هدف قرار گرفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ فروند جنگنده سوخو-۲۵ اوکراینی در نزدیکی شهر ایزیوم سرنگون شدند.

کوناشنکوف در گزارش میدانی دانستن درباره نبرد اوکراین ذکر شد: در ۲۴ ساعت قبلی ۷۸ قدرت ارتش اوکراین را هدف قرار دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالگرد ام-۲۴ اوکراینی در قلمرو خرسون سرنگون شد.

اصرار اتحادیه اروپا بر انتخاب ارتش برای بالا دادن به نبرد در اوکراین

جوزپ بورل، به فرماندهی پوشش خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه به خبرنگاران ذکر شد کدام ممکن است اتحادیه اروپا تمایل دارد همراه خود استفاده اجتناب کرده اند زور به نبرد در اوکراین بالا دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک های ارتش به اوکراین را توسعه دهد.

تحریک غرب به جنگ برای تبادل اتهامات کشتار غیرنظامیان

وی اجتناب کرده اند کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواست تسلیحاتی را کدام ممکن است تقاضا کرده‌اند تهیه کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکید کرد کدام ممکن است در تعدادی از روز بلند مدت، ۹ هفته‌ها، باید تصمیماتی کمک خواهد کرد که شما اوکراین بگیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه اروپا به این کار یکپارچه خواهد داد. او کمک خواهد کرد که شما اوکراین چه کاری ممکن است انجام دهد؟

اوکراین: در نظر گرفته شده کردن به مذاکره همراه خود روسیه دردسر است

دیمیتری کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین در مصاحبه همراه خود NBC ذکر شد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند حمله ها به بوچا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کراماتورسک حتی برای درمان مذاکره همراه خود روسیه فوق العاده دردسر است.

با این حال او تاکید کرد کدام ممکن است “اگر مذاکره همراه خود روس ها اجتناب کرده اند حمله ها درست مثل در اوکراین جلوگیری کرد، باید اجتناب کرده اند این شانس استفاده کنیم.”
رسانه‌های غربی روز جمعه گزارش دادند کدام ممکن است عالی موشک روسی به ایستگاه راه‌آهنی در شهر کراماتورسک در شرق اوکراین اصابت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کف دست‌کم ۵۷ کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ زخمی برجای گذاشت.
مقامات اوکراین {هر روز} اتهامات جدیدی را به نظامی روسیه وارد می تدریجی، اجتناب کرده اند جمله کشتار غیرنظامیان در قلمرو بوچا در حومه کیف.

در ۳ آوریل، پس اجتناب کرده اند گفتن آزادسازی تمام مناطق پایتخت اجتناب کرده اند مدیریت روسیه، رسانه های غربی تصاویری اجتناب کرده اند بوچا در نزدیکی کیف آشکار کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدعی شدند کدام ممکن است نیروهای روسی غیرنظامیان را هنگام خروج اجتناب کرده اند پایتخت اوکراین تیرباران کرده اند. او کرملین را از نزدیک متهم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کف دست از گرفتن آن در کشتار غیرنظامیان در شهر بوچا را رد کرد.
مسکو هدف توصیه غیرنظامیان را رد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است عکس های بوچا برای توجیه اعمال تحریم های جدید علیه مسکو را انتخاب کنید و انتخاب کنید منحرف کردن مذاکرات صلح بازسازی شده است.

روسیه: اوکراین در جستجوی کشتار جمعی در لوهانسک است

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، ژنرال میخائیل مزینتسف، رئیس وسط مدیریت حفاظت سراسری روسیه، هشدار داد کدام ممکن است کیف همراه خود حمایت کشورهای غربی برای کشتار در عمق غیرنظامیان در لوهانسک کنار هم قرار دادن تبدیل می شود.

تحریک غرب به جنگ برای تبادل اتهامات کشتار غیرنظامیان

مزینتسف هشدار داد کدام ممکن است کیف همراه خود کمک متعدد اجتناب کرده اند کشورهای غربی در جاری تدارک کشتار جمعی غیرنظامیان {است تا} نظامی روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای جمهوری خلق لوهانسک را به فرماندهی این جنایات راه اندازی شد تدریجی.

این مقام دفاعی روسیه افزود: خبرنگاران رسانه های خارجی در اعتراض به اقدام تحریک آمیز نظامی اوکراین کدام ممکن است برای ادغام کردن عکس گرفتن به آمبولانس ها توسط نیروهای موسوم به روس ها برای عکس گرفتن بود، پیش اجتناب کرده اند این وارد بیمارستانی در شهر کرمانایا در قلمرو سورودونسک شده بودند. .

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر