اجرای قالب تلاوت آفتاب در جهان سمنان


اجرای برنامه تلاوت نور در سمنان

به گزارش ایکنا اجتناب کرده اند سمنان، حجت الاسلام سیدعلی موسوی، سرپرست ستاد توافق کانون های زیبایی شناختی هنری مساجد استان سمنان، در حال حاضر، ۱۵ فروردین ماه در مخلوط خبرنگاران ضمن تشریح این سیستم های ماه مبارک رمضان در بخش زیبایی شناختی، اظهار کرد: این ماه در بخش زیبایی شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنری برگزار تبدیل می شود. را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانون های هنری در مساجد استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسداشت این کتاب آسمانی به طور قابل توجهی در بین بچه ها.

وی با ردیابی به اینکه محفل انس با قرآن با هدف اشاعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهادینه شدن سنت قرآنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور بدون در نظر گرفتن اصولاً افراد در مسجد در ماه مبارک رمضان برگزار تبدیل می شود، افزود: به تمامی امکانات اختصاص دارد. کدام ممکن است اجتناب کرده اند طریق آن صفحه ای اجتناب کرده اند قرآن کریم آشکار تبدیل می شود. قرآن کریم در هر ساعت شب ماه مبارک رمضان تلاوت تبدیل می شود.

سرپرست ستاد توافق کانون های زیبایی شناختی هنری مساجد سمنان شکسته نشده داد: نزدیک به شیوع کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای معامله این بیماری، این سیستم های کانون های مساجد در ماه مبارک رمضان امسال {خواهد بود}. حضوری با استفاده اجتناب کرده اند قابلیت دنیای آنلاین ما رزرو شود.

حجت الاسلام موسوی برگزاری محفل انس با قرآن در نیمه ماه مبارک رمضان، کتابخوانی، مسابقات زیبایی شناختی، سخنرانی، حاضر فیلم مقام مهدی(عج)، قرائت دعای عاشورا را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرائت دعای ماه مبارک رمضان را اجتناب کرده اند تولید دیگری این سیستم های این این سیستم عنوان کرد. {در این} مدت توسط مساجد استانداری در دسترس بودن شده است. ماه مبارک رمضان، meting out بسته های معیشتی اجتناب کرده اند تولید دیگری این سیستم های مساجد استانداری است کدام ممکن است در بین خانوار های نیازمند اجرا تبدیل می شود.

سرپرست کمیته توافق امور مساجد استان سمنان علاوه بر این به اجرای ویژه قالب روضه خوانی ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: در ساعت شب های خیانت مراسم غیر سکولار ساعت شب های رنسانس در مساجد استان برگزار تبدیل می شود. “

به مشاوره موسوی؛ ارتقای معارف دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرآنی، توسل به اصولاً کودکان، جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه ها به ۳ رکن مسجد، نماز را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده بهینه اجتناب کرده اند توانمندی های مساجد اجتناب کرده اند نیازها این سیستم های پیش سوراخ بینی شده کانون های زیبایی شناختی هنری در مساجد است. .

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر