احساس رضایت و آرامش با کمک به همکار در هلال احمر


احساس رضایت و آرامش با کمک به همکار در هلال احمربه گزارش ایکنا از اردبیل، گاهی کارهای بزرگ با دستان کوچک انجام می شود، کارهایی که همه انسان را از این کار منتفع می کند، مانند کمک به همنوعان، دستگیری از نیازمندان، ترسیم لبخند رضایت بر لبان مردم که منفعت دارد. روح. و بدن فرد را جلا می دهد و انرژی مضاعفی برای ادامه سبک زندگی می دهد.

این را عزت الله ضرابی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استانداری اردبیل نهم تیرماه جاری در نشست منطقه ای معتمدین شورای کانون های جوانان و ارتباطات خبری جمعیت هلال احمر در استانداری بیان کرد. و افزود: جوانان. شما ایده ها و ایده های جدیدی دارید و انتظار داریم که در تابستان و اوقات فراغت با معرفی طرح ها، برنامه ها و فعالیت های جدید و بدیع برای جوانان با کیفیت تر و موثرتر باشد.

وی بیان کرد: در دوران کرونا اگرچه اعضای جمعیت هلال احمر در حوزه پیشگیری و واکسیناسیون حضور فعال داشتند، اما برنامه های ارتباطی و ارتباطی چهره به چهره تا حدودی کاهش یافته است. – برنامه های رابط در دوران پس از کرونا دوباره برگزار می شود.

وی ادامه داد: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی به ویژه در جمعیت هلال احمر باعث کسب تجربه و بلوغ بیشتر و موفقیت این گونه افراد در زندگی فردی و اجتماعی می شود.

الزربی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر و اصول آن مقدس است، تصریح کرد: هدف اولیه همه فعالیت ها و برنامه های جمعیت هلال احمر برای مردم است.

من باید بگویم؛ در این جلسه از حاضرین با اهدای هدایایی تجلیل شد.

انتهای پیام