ادعا گروه همکاری اسلامی در حمایت اجتناب کرده اند قدس شریف


به گزارش ایکنا به نقل اجتناب کرده اند وسط اطلاع‌رسانی فلسطین، خالد مشعل در سخنانی در نشست ائتلاف جهانی حمایت اجتناب کرده اند قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطین همراه خود حضور یک دسته کامل نفر اجتناب کرده اند شخصیت‌های عالی اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حامیان فلسطین اجتناب کرده اند ۴۰ ملت دنیا تصریح کرد کدام ممکن است تکنیک دشمن صهیونیستی اساساً مبتنی بر سیطره آخرین بر سرتاسر سرزمین فلسطین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این رژیم به هر روش‌ای در امتحان شده برای یکسره کردن نبرد در مسجدالاقصی است.

مشعل خاص کرد کدام ممکن است ملت فلسطین همراه خود بستگی به حق شخصی در قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسجدالاقصی، شجاعانه به سمت تجاوزات اشغالگران اسرائیلی ایستاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملایم کرد کدام ممکن است این مسجد تنها متعلق به مسلمانان است را انتخاب کنید و انتخاب کنید یهودیان هیچ حقی در آن نداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ندارند.

وی عنوان کرد کدام ممکن است به رغم نابرابر بودن پتانسیل ها، وقف را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاز ملت فلسطین بر نیاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید درخواست شده است صهیونیست‌ها پیروز شد.

مشعل ذکر شد: پیشگام نبرد جدیدترین در مسجدالاقصی، گروهی اجتناب کرده اند کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید دختران مبارز را انتخاب کنید و انتخاب کنید معتکف فلسطینی در مسجدالاقصی بودند کدام ممکن است به نیابت اجتناب کرده اند امت به حفاظت اجتناب کرده اند قبله نخست برخاستند.

رئیس محل کار سیاسی حماس در خارج {تأکید کرد} کدام ممکن است حوادث را انتخاب کنید و انتخاب کنید رخدادهای جدیدترین ملایم کرد کدام ممکن است مسکن حقیقی یعنی زیستن زیر پرچم جهاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام را انتخاب کنید و انتخاب کنید رباط را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه بیشتر کدام ممکن است جهاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام زیر پرچم قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسجدالاقصی باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر امت بر بالا این همراه خود یکدیگر اجماع نکنند، بر بالا چه چیزی اجماع خواهند کرد؟

خالد مشعل ضمن تأکید بر نیاز آمادگی همه وقت ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام فلسطین، عنوان کرد کدام ممکن است اعتکاف در ماه مبارک رمضان عالی مسئولیت جهادی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتکاف جاده مقدم حفاظت اجتناب کرده اند قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسجدالاقصی است.

مشعل نیازمند تشکیل نظامی الاقصی {در میان} امت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت همه در آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراهی همراه خود نبرد ملت فلسطین شد.

وی ذکر شد: تحرکات مردم، سیاسی، رسانه‌ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت‌های پولی خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیاتی است با این حال مهم‌تر اجتناب کرده اند همه تشکیل نظامی الاقصی است.

گروه همکاری اسلامی: قدس شریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسجدالاقصی جاده زرشکی امت اسلامی است

کمیته اجرایی گروه همکاری اسلامی در نشست فوق‌العاده غیرعلنی کدام ممکن است در مرحله نمایندگان ابدی در جده عربستان سعودی برگزار شد، {تأکید کرد}: قدس شریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسجد مبارک الاقصی، نخستین قبله مسلمانان جاده زرشکی امت اسلامی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون رهایی مناسب آن اجتناب کرده اند اشغالگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآور آغوش ملت فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید امت اسلامی، ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وفاداری در فلسطین حاصل نمی‌شود.

این کمیته اجتناب کرده اند کشورهای عضو خواست به همان اندازه همراه خود متحد جمع کردن امتحان شده‌های جمعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منفرد در راه حمایت اجتناب کرده اند مسجدالاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدس شریف همراه خود جنایت‌های رژیم صهیونیستی مقابله کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند افراد ملایم‌قدم فلسطین در برابر این حمله ها وحشیانه این رژیم حمایت کنند.

گروه همکاری اسلامی علاوه بر این نیازمند احترام به گزینه ها این گروه در اتصال همراه خود موضوع فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده برای اجرای آن شد، چرا کدام ممکن است این مشکل محوری امت اسلامی است.

نشست گروه همکاری اسلامی به تقاضا جمهوری اندونزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پاسخ به بدتر کردن تجاوزات رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی برگزار شد.

ادعای شاباک مبنی بر دستگیری عالی گروه هفت نفره تکیه کن به جهاد اسلامی

گروه ایمنی خانه رژیم صهیونیستی، شاباک، مدعی شد کدام ممکن است عالی کارکنان هفت نفره تکیه کن به جنبش جهاد اسلامی فلسطین کدام ممکن است قصد اجرای عملیات ضد اسرائیلی در کرانه باختری را داشت، بازداشت کرده است.

به گزارش وسط اطلاع‌رسانی فلسطین، دارایی ها عبری زبان گفتن کرده‌اند کدام ممکن است اعضای این گروه ۷ نفر را انتخاب کنید و انتخاب کنید همگی اجتناب کرده اند ساکنان جنین را انتخاب کنید و انتخاب کنید روستاهای احاطه آن هستند کدام ممکن است در بین آن‌ها یک زن ۴۰ ساله هم دیده می‌شود.

شاباک {تأکید کرد} کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند رهبران جهاد اسلامی در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه، اجتناب کرده اند طریق جامعه‌های اجتماعی اعضای این گروه را مخلوط‌آوری کرده است.

رسانه‌های عبری زبان گفتن کردند کدام ممکن است یاسمین شعبان زن ۴۰ ساله ساکن اردوگاه جنین کدام ممکن است ۴ فرزند هم دارد، یکی اجتناب کرده اند اعضای این گروه است کدام ممکن است قبلاً هم به اتهام قالب‌ریزی برای اجرای عملیات ضد رژیم صهیونیستی بازداشت شده بود.

شاباک می‌گوید کدام ممکن است یاسمین شعبان واسطه بین این رئیس جهاد اسلامی در غزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری اعضای این گروه در کرانه باختری {بوده است}.

در ادعا شاباک آمده است کدام ممکن است یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند بازداشت‌شدگان، محمد یاسین جوان فلسطینی ساکن روستای دیر ابوضیف در محله جنین است کدام ممکن است شماری اجتناب کرده اند کودکان این روستا را فریب دادن این گروه کرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی این اشخاص حقیقی بازداشت شده‌اند.

شاباک گفتن کرده کدام ممکن است هدف بی نظیر این گروه، اجرای عملیات ضد اسرائیلی در کرانه باختری {بوده است}.

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر