اردبیل. اشغال کشور ابتدا در امور فرهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز


اردبیل مقام اول کشور در مدیریت امور فرهنگی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارزبه گزارش آیکنا از اردبیل، محمدعلی مجتهدین، دبیر ستاد برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری اردبیل امروز هفتم خردادماه از کسب رتبه اول کشوری استانداری اردبیل در حوزه امور فرهنگی خبر داد. . وی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: این موفقیت با همکاری نهادهای فرهنگی استانداری و سازمان های مردم نهاد حاصل شد.

مجتهدی نیا تلاشی از سوی سازمان های عضو گروه اقدام فرهنگی از جمله صدا و سیما، اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری، معاونت فرهنگی و اجتماعی استانداری، شهرداری اردبیل، سازمان غذا و دارو، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. سپاه، اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای جوانان استانداری این دستاورد را محقق کردند و افزودند. : در این تمهید برای حوزه های هنری، رسانه ای و مشارکت مردمی استانداری مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این موفقیت پایان راه نیست و مسئولیت کار را چندین برابر می کند، گفت: با دستور جهاد تبیین مقام معظم رهبری در همه زمینه ها به ویژه مبارزه با قاچاق کالا فعالیت می شود. . ارز شتاب خواهد گرفت.

مجاهدی نیا تصریح کرد: با ورود یک میلیارد دلاری واردات کالای قاچاق به کشور، نزدیک به ۱۰۰ هزار جوان ایرانی بیکار می شوند و این یکی از آسیب ها و ضربه های فراوانی است که این پدیده به اقتصاد کشور وارد می کند.

دبیر سازمان برنامه ریزی، هماهنگی و کنترل مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری اردبیل ابراز امیدواری کرد و گفت: جلوگیری از ورود هوشمند کالاهای غیرمجاز به کشور.

انتهای پیام