از استعدادهای نهفته نوجوانان استان قم حمایت می شود


معصومه امرا عضو هیأت مدیره شورای اسلامی شهر قمبه گزارش از قم، به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر مقدس قم، معصومه امرا، عضو هیئت مدیره شورای اسلامی شهر قم، امروز نهم آذرماه در وی در حاشیه بازدید از محل تولید محتوای دیجیتال بسیج استان قم با اشاره به مداخله جوانان در گام دوم انقلاب، توجه به نسل جوان به عنوان آینده ساز دانست. نظام مقدس جمهوری اسلامی. باید بیشتر از قبل مورد توجه قرار بگیرید فضای مجازی و بهره مندی از این اهمیت بر هیچکس پوشیده نیست. معتقدم هر جوان ایرانی با سرمایه گذاری اندک می تواند با فراگیری مهارت های دیجیتال در فضای مجازی کارآفرین شود.

وی ادامه داد: تولید محتوا در حوزه دیجیتال و برنامه نویسی یک موضوع استرس زا است و اگر انگیزه و امیدی پشت آن نباشد این حجم از کار قابل انجام نیست.

امراه افزود: نوجوانان و جوانان بیش از هر متخصص دیگری با سلیقه همسالان خود آشنا هستند و به همین دلیل حضور و فعالیت آنها در عرصه تولید محتوا می تواند به بومی سازی حوزه دیجیتال و کاهش وابستگی ما در این عرصه کمک کند.

وی با اشاره به دغدغه های مدیریت شهری در خصوص تبیین فرهنگ شهروندی گفت: فرهنگ شهروندی تحت تاثیر شبکه های مجازی به صورت آنی تغییر می کند و با استفاده از قابلیت رویدادهای مشابه می توان تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.

یکی از اعضای هیات مدیره شورای اسلامی شهر قم گفت: علاوه بر تاثیر برگزاری رویداد دیجیتال در ارتقای فرهنگ رسانه ای، می توان با معرفی استارتاپ های متکی بر فناوری اطلاعات و مهارت های فردی از این قابلیت ها بهره برد. اشتغال و کسب درآمد با کمترین هزینه

وی افزود: پتانسیل ها و استعدادهای نهفته در جوانان استان قم وجود دارد که باید این توانمندی ها چند برابر و تقویت شود و در عین حال تیم ها فارغ از جایگاهی که دارند به سمت بازاریابی ایده های خود سوق داده شوند چرا که در این جشنواره تنها چند تیم می توانند به عنوان تیم برتر معرفی شوند، اما پس از پایان جشنواره، تیم ها می توانند دور هم جمع شوند و با حمایتی معنادار و اصولی ایده های خود را به مرحله بازاریابی برسانند.

عمرو با اشاره به منافع شورای اسلامی شهر در حوزه فناوری اطلاعات گفت: قطعا از سه ایده که در راستای خدمات هوشمند و شهری شهر و سیاست های شورای اسلامی شهر برای توسعه و تجاری باشد حمایت خواهیم کرد. بازار یابی.

انتهای نامه