استیو کارل با “American Creator” برای مجموعه FX در “بیماران” همکاری کرد

استیو کارل با "American Creator" برای مجموعه FX در "بیماران" همکاری کرداستیو کارل با آن همکاری می کند آمریکایی ها خالقان جوئل فیلدز و جو وایزبرگ برای نمایش بعدی خود ، ده قصه روانشناسی FX صبوربه

کارل در یک سریال نیم ساعته با بازی الکساندر اشتراوس ، یک روانشناس مادر مدیون که به تازگی توسط یک قاتل سریالی ربوده شده است با ادعای عجیب و غریب بازی می کند: کنترل گرایش های قاتل خود. اسکندر در حالی که سعی می کرد به سر اسیر خود بیفتد ، مجبور شد در مورد درد و ضرر خود در این روند تجدید نظر کند.

این خبر ابتدا توسط اریک شریر ، رئیس FX Productions اعلام شد.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که جو و جوئل پس از تجربه عالی همکاری با آنها در شش فصل شگفت انگیز ، با مجموعه بعدی خود برای FX بازگشته اند. آمریکایی هاشریر در بیانیه ای گفت. “هوش خلاقانه و مهارت های برنامه ریزی و شخصیت آنها دوباره در معرض نمایش قرار می گیرد. صبور، که استعدادهای برجسته استیو کارل را به عنوان بازیگر ، تهیه کننده و همکار نشان خواهد داد. “

فیلدز و سری آخر وایزبرگ ، آمریکایی ها، در طول مسابقات شش فصل خود نامزد 18 جایزه امی شده است. آنها به عنوان نویسنده خدمت خواهند کرد صبور، و همچنین تهیه کنندگان اجرایی در کنار کارل ، کارولین مور و ویکتور هسو. FX Productions تولید خواهد کرد.

کارل در حال حاضر در درام Apple TV + بازی می کند برنامه صبحگاهیبه فصل 2 کمدی نتفلیکس او نیروی فضایی در سال 2022 خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *