اسکناس های ایالتی شکاف نیویورک را برای بازیگران و ورزشکارانی که از خارج از شهر واکسینه نشده اند می بندد

اسکناس های ایالتی شکاف نیویورک را برای بازیگران و ورزشکارانی که از خارج از شهر واکسینه نشده اند می بندد


در تعطیلات آخر هفته گذشته ، کمدین ، ​​مجری پادکست و جو روگان مشتاق در مدیسون اسکوئر گاردن به صورت زنده ، هر چند بی سر و صدا ، در برابر واکسیناسیون علیه COVID-19 واکسینه شد.

اما اکثر افرادی که برای این رویدادها به پارک رفتند ، شهر نیویورک ملزم شد حداقل یکبار اثبات واکسن COVID-19 را نشان دهد ، چه آنها از تماشاگران شهرستانی باشند و چه بازیکنان نیویورک نیکس.

اختلاف بین بازیگران محلی و سرگرمی های خارج از شهر ، شکاف هایی را در دستورالعمل های شهر برجسته می کند که منتقدان معتقدند نه تنها ناعادلانه بلکه خطری بالقوه برای سلامت عمومی است. دفتر نخست وزیر بیل دی بلاسیو به سوالات مستقیم در مورد دلایل محرومیت در خارج از ایالت ، که در مورد کارکنان همراه ورزشکاران و هنرمندان اجرا می شود ، پاسخ نداد. با این حال ، می تواند به محافل سرگرمی اجازه دهد با محدودیت های کمتری بازگشایی شوند.

به عنوان مثال ، کیری ایروینگ ، مهاجم بروکلین نت ، حذف شد و از تمرین محروم شد زیرا از گفتن مصدومیت یا عدم مصدومیت خودداری کرد – و برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر مجبور به تیراندازی شد. اما رقبای مسافرتی واکسینه نشده مجاز به بازی هستند. در چند روز آینده ، جادوگران واشنگتن قصد دارند با بردلی بیل مدافع در برابر نیکس مبارزه کنند ، علیرغم افشاگری عمومی که وی واکسینه نشده است.

اکنون ، برخی از مقامات منتخب خواستار برطرف شدن شکافی هستند که از دستور بیل دو بلاسیو ، شهردار اصلی در نیویورک در ماه اوت ناشی شده است.

سناتور براد هویلمن ، سناتور آمریکایی گفت: “آنچه ارسال می کند پیام بدی برای عموم است که بازیگران و ورزشکاران از استانداردهای بهداشتی عادی مانند نیاز به واکسن COVID-19 مستثنی هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، نماینده جناح من منتن ، لایحه ای ارائه کرد که فاصله را از بین می برد و خواستار واکسیناسیون همه بازیگران ، ورزشکاران و امدادگران صرف نظر از محل زندگی آنها می شود. با این حال ، هر اقدامی در مورد این لایحه ممکن است بسیار دور از انتظار باشد ، هیلمن هنوز به دنبال حامی مشترک در کنگره است و بعید است که قانونگذار ایالت قبل از شروع جلسه بعدی در ژانویه به آلبانی بازگردد. با این حال ، سناتورهای ایالتی می گویند که اکنون به راه حل نیاز دارند.

“ممکن است افرادی در بین مخاطبین جو روگان وجود داشته باشند که نمی توانند واکسینه شوند زیرا مصون نیستند. هویلمن گفت: آنها ممکن است با سرطان یا سایر مشکلات پزشکی مبارزه کنند. من فقط استدلال نمی کنم که این باعث ایجاد مشکل برای دیگران می شود. “

گیل برویر ، رئیس منطقه منهتن ، با این نظر موافق است. اما در حالی که صورتحساب هویلمن را به هم می زد ، او نمی فهمید چرا شهردار دو بلاسیو دومین فرمان اجرایی برای پر کردن خلاء را صادر نکرده است ، که بلافاصله اجرایی می شود.

“شما فقط به چند مورد در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. من نمی دانم چی کار کنم؛ این ممکن است کل کار را برای چند هفته متوقف کند. چه کسی به آن نیاز دارد؟ ” بروئر گفت.

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه ایمن سازی نیویورک را در کشورمان اعلام کردیم. تا کنون به طرز باورنکردنی موفقیت آمیز بوده است. ما قانون را مرور خواهیم کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *