اشعار من در وصف امام حسین (علیه السلام) جمع شده است.


دین بهشتی

به گزارش قنا از زنجان، عصر دیروز (۴ مرداد ماه) چهارمین نشست شعر خوانی «بی عین آسمان» با عنوان «اخسمه اخشمی» با حضور شاعرانی از مردم کشور و غیر بومی، بومی برگزار شد. مسئولان و فرمانداران در حسینیه اعظم زنجان. .

خانه کتاب و ادبیات ایران چهارمین مجمع شعر خوانی «بی یان آسمان» را با حمایت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان برگزار کرد. الحسینیه عظام زنجان، به طوری که شاعران به بهانه این محفل ابیاتی در وصف امام حسین(ع) سروده اند. (ص) و قرائت واقعه عاشورا.

در چهارمین نشست شعرخوانی «از آسمان» شاعرانی چون ولی الله کلامی از زنجان، قدیر امان زاده از اردبیل، علی حنیفه و علی کریمی از زنجان، محمود حبیبی قصابی، محمدرضا طهماسبی از تهران، محسن نشی از اصفهان و … هادی واحدی. و کلاغ ها و استاندار زنجان شعر خواندند.

علاوه بر شعرخوانی در چهارمین نشست شعرخوانی «به عین آسمان» از کتاب «بیز بیل آجلاردیک». مرجع مرثیه سه جلدی به زبان ترکی رونمایی شد و نویسندگان این کتاب صالح سجادی، احمد رنگبری حیدر باقی و جعفر برازاوی به تجلیل پرداختند.

به گزارش ایکنا از زنجان، پیش از زنجان، استان های قم، مشهد و اصفهان نیز میزبان اولین، دوم و سوم شورای «دین آسمانی» بودند.

انتهای پیام