اصحاب رسانه وظیفه سنگینی برای مقابله با جنگ رسانه ای دشمن دارند


دیدار استاندار مازندران با اصحاب رسانهبه گزارش ایکنا از مازندران، سیدمحمود حسین پور استاندار مازندران به مناسبت هفته دولت در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران استان به ارائه واقعیت هایی پرداخت که در دولت شهید به چشم می خورد. رجایی. شخصیت مردمی این فرد سرمشق گرانبهایی برای سایر مسئولان است، نظام شده گفت: برخی رفتارها در دولت شهید رجایی به عنوان شاخص در نظام اسلامی ما ثبت شد و همه ما باید از رفتار این فرد ارزشمند درس بگیریم. احساس، مفهوم.

وی افزود: با ترور شهید رجایی نه تنها استراتژی پوپولیستی وی در کشور از بین رفت، بلکه رفتار اداری وی به عنوان نمادی از نفوذ به لایه های مختلف نظام ادامه دارد و همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: شهید رجایی مورد تحسین امام (رضی الله عنه) قرار گرفت و بدون تردید خود را مطیع ولایت فقیه دانست که موجب افزایش محبوبیت ایشان شد.

حسین پور گفت: سبک مدیریتی حاج قاسم سلیمانی شبیه شهید رجایی بود و ایشان واقعاً برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش کردند.

ولی مازندران با ارائه این مطلب با بیان اینکه دولت های الگو پس از شهادت رجایی از نظرات حکومت مردمی این شهید وارسته برای کسب محبوبیت بهره برداری کردند، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم مورد تشویق دولت شهید رجایی قرار گرفت. وی از صاحبان سفر در شهرستان ها و فرمانداری ها است و اولویت های خود را می داند و مسئولان ارشد استانداری در ادارات و شهرستان های مختلف حضور داشتند که نتایج خوبی کسب کردند.

جهاد شفاف سازی را از برنامه های اساسی دولت سیزدهم برای مقابله با تحریف دستاوردها و مبانی انقلاب اسلامی دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب بر لزوم دقت نظر و افکار عمومی از رسانه ها تاکید کردند. جنگ دشمن. خوشبختانه رسانه های استان بحث جهاد التبین را درخشان روشن کردند و با تولید محصولات خبری خود توانستند گام های خوبی در این زمینه بردارد.

حسین پور گفت: رسانه ها در جنگ رسانه ای دشمنان وظیفه سنگینی بر عهده دارند و استکبار جهانی به دنبال سردرگمی افکار عمومی جامعه ماست و رسانه ها می توانند در مقابله با این توطئه نقش آفرینی کنند.

ولی مازندران در خاتمه گفت: هفته دولت به نام شهیدان رجایی و بهنیر مزین شده است و همه مسئولان باید سعی کنند الگوی اداری و پیامشان را با الگوی مدیریت این شهدا بخوانند و اگر هست. زاویه ای برای اصلاح آن به سمت تفکر انقلابی در پذیرش مسئولیت آل کوش.

انتهای پیام