اعلام نتایج مسابقات قرآنی اوقاف شهرستانهای فارس


سید امیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآن و عترت اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس.آقای امیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس در گفت و گو با خبرنگار ایکنا از فارس، با اشاره به اعلام نتایج مرحله مدینه منوره چهل و پنجمین دوره این دوره از مسابقات. قرآن مقدس. مسابقات اوقاف در شش منطقه این استان گفت: مرحله شهرستانی مسابقات قرآنی وقف از ۲۴ تیرماه لغایت ۱۲ مردادماه در شش منطقه استانداری فارس برگزار شد.

و افزود: مسابقات منطقه شرق استان فارس برای متسابقین نی ریز و اوشابان به میزبانی اوشابان و مسابقات قرآنی به میزبانی شاهزاده قاسم امام زاده (علیه السلام) برای متسابقین فاس و سرستان و امامزاده فضل. بن موسی علیه السلام. مسابقات منطقه ای غرب از جهرم تا دوندگان جهرم و داراب به میزبانی امامزاده سید حسین (علیه السلام) کازرون ویژه شرکت کنندگان کازایرون، ممسنی و رستم و به میزبانی سید حسین. (ص) امامزاده سادات شهر ویژه شرکت کنندگان از سادات شهر، ارسنجان، پاسارگاد، عقیلید، پوانات و آباده.

جلالی گفت: مسابقات منطقه جنوب نیز به میزبانی امامزاده آقام شهید فراشبند ویژه دوروان شهرستان فراشبند، فیروزآباد و قیرو کارزن، مجتمع فرهنگی فاطمیون لامرد برای شرکت کنندگان لامرد و مهر و مسجد النبی لارستان برگزار شد. برای رقبای لارستان، گیراش، اوز و خنگ. مسابقات گروه مرکزی نیز در آرامگاه آقا علاءالدین حسین (علیه السلام) شیراز برگزار شد.

رئیس اداره امور قرآن اوقاف فارس حدنصاب احراز صلاحیت به سطح استان در رشته تحقیق، قرائت و سوراخ خوانی را ۷۰ نفر عنوان کرد و گفت: حد نصاب قانونی برای حوزه های حفظ صحت بازگو کردن. او ۷۰ و ۸۰ ساله است.

وی تصریح کرد: داوری این دوره را محمد باقر ماهانی، حمید حمید، امیر فتح پور، محمود آسان، علی اکبر ظفرآبادی و در بخش بانوان صدیکا عمادی، زهرا معارف، زهرا کسرایی، سامیه غفاری و مرضیه بر عهده دارند. فیروززاده.

برای مشاهده نتایج این مسابقات در بخش های مختلف بر روی نام رشته ها کلیک کنید.

آقایان:

شیراز

پاسارگاد

آه

روتختی

کازرون

لارستان

خانم ها:

شیراز

پاسارگاد

آه

روتختی

کازرون

لارستان

انتهای پیام