افسر NYPD که دبورا دانر را به ضرب گلوله به قتل رساند تا با جلسه انضباطی روبرو شود

افسر NYPD که دبورا دانر را به ضرب گلوله به قتل رساند تا با جلسه انضباطی روبرو شود


افسران NYPD می توانند در مورد تیراندازی دبورا دانر با انضباط روبرو شوند ، پنج سال پس از مرگ زن برانکس در ارزیابی مجدد نقش در سطح شهر در نقش پلیس در پاسخ به ادعاهای مربوط به سلامت روان.

قرار است سرهنگ هیو بری سه شنبه محاکمه ای چند هفته ای را آغاز کند. وی متهم به ادعای سهل انگاری و توطئه برای ارتکاب قتل به شیوه ای معتبر خواهد شد.

هزینه ها معمولاً در روزهای تعطیل از بین می روند ، اما بر اساس تصمیم نهایی کمیسیون شیا درموت ، ممکن است مجازات های بیشتری اعمال شود. پرونده جنایی بری سه سال پیش با محکومیت به پایان رسید.

دانر ، یک زن سیاه پوست 66 ساله با سابقه روان پریشی ، در 19 اکتبر 2016 در یک بحران سلامت روانی قرار داشت. بری به همراه سه پلیس ، دو پزشک EMT و خواهر دانر به آپارتمان خود در Castle Hill رسید.

هنگامی که گروه سعی می کرد زن را از اتاقش بیرون بکشد ، وی متهم به ضربه زدن به چوب بیس بال شد. بری ، سرباز 32 ساله سفیدپوست در آن زمان ، دو گلوله به بدن این زن شلیک کرد و او را کشت. او بعداً گفت که از جان خود می ترسد.

دو شهردار ، بیل دی بلاسیو ، و سپس رئیس پلیس ، جیمز اونیل ، اقدامات افسران را محکوم کردند. دی بلاسیو گفت: “چیز بدیهی است که در این مثال ، ما شکست خوردیم.”

اعتراض به دبورا دانر در سال 2016

پیکان

این درگیری به دنبال اعتراضات و افزایش آموزش مداخله در بحران در میان افسران عالی رتبه پلیس ، به دنبال گزارش هایی مبنی بر عدم دریافت دوره کاهش خشونت توسط بری ، برانگیخته است. انجمن خیرخواه شهروندان با دفاع از اقدامات بری ، شهردار را متهم به “تعقیب جادوگر سیاسی” علیه وی کرد.

(نه SBA و نه اندرو کوین ، وکیل بری ، به س questionsالات پاسخ ندادند. کوین از طریق منشی گفت که محاکمه به دلیل “مسائل مربوط به COVID” از اولین دوشنبه به تعویق افتاد.)

تقاضا برای راهی برای پاسخگویی به ادعاهای مربوط به سلامت روان در تابستان گذشته ، به دنبال اعتراضات گسترده عدالت نژادی و همچنین کشته شدن پلیس دنیل پرود در روچستر ، افزایش یافت. در اوایل سال جاری ، دو بلاسیو یک برنامه آزمایشی را برای اعزام متخصصان واکنش به بحران ، به جای پلیس ، به تماس 911 در زمینه سلامت روان ، آغاز کرد.

در حالی که حامیان مالی از خلبان تمجید می کردند ، آنها گفتند که فاصله پنج ساله بین مرگ دانر و محاکمه دپارتمان بری ، عدم رعایت نظم و انضباط به موقع شهر را نشان می دهد.

جو هیون کانگ ، مدیر جامعه در امور اصلاحات پلیس گفت: “هیچ بهانه ای برای این کشش وجود ندارد.” “وقتی NYPD می خواهد سریع عمل کند ، آنها این کار را می کنند. این یک تصمیم سیاسی است که در بالاترین سطوح دولت گرفته شده است ، با هدف محافظت از حاکمان کشته شده یا مورد آزار قرار گرفته است.”

در پرونده های اخیر ، از جمله محاکمه دانیل پانتالئو ، این شهر از روند انضباطی NYPD با کندی دفاع کرد و مدعی شد که باید تا مراحل پایانی دادرسی کیفری منتظر بماند.

بری توسط قاضی دیوان عالی ایالات متحده به اتهام قتل درجه دوم در اوایل سال 2018 محکوم شد. در آن زمان ، اونیل گفت که NYPD “بازنگری خود انتظامی در تاکتیک ها و کنترل های منجر به خلع سلاح در این پرونده” را آغاز خواهد کرد.

در همان سال ، شهر با پرداخت 2 میلیون دلار به خانواده دانر موافقت کرد.

بری اجازه داشت برای ادامه حکم به ارتش بازگردد. او تا سال 2020 دستمزد 152000 دلار به خانه آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *