اقامت شبانه ۱۸۰۰ زائر در حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) در ایام اربعین


اقامت شبانه 1800 زائر در حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) در ایام اربعینبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه (سلام الله علیها)، حمید عبدالکریم، رئیس اداره خدمات زائران حرم بانوی کرامت در گفت وگویی با اشاره به به خدمات حرم بانوی کرامت برای زائران اربعین حسینی گفت: یکی از مهم ترین نیازهای زائران سکونت است و در این راستا بقعه کوتسار در صحن مسجد ائمه اطهار (ع) قرار دارد. بر او). آستان مقدس حضرتعالی با ظرفیت ۳۴۰ نفر برای زائران.

وی با بیان اینکه استفاده از حجج کوثر مستلزم ثبت نام است، افزود: ثبت نام حج تمتع هر شب از ساعت ۲۱ انجام می شود و حج تمتع از ساعت ۲۳ پذیرای زائران است.

رئیس اداره خدمات زائران حرم بانوی کرامت افزود: با توجه به تردد زائران اربعین حسینی در شهر مقدس قم، شبستان نجمت خاتون برای اسکان زائران با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر اختصاص یافته است. و زائران می توانند از ساعت ۲۲ شب تا ۱۰ صبح به این مکان مراجعه کنند. بقیه؛ شبستان نجمه خاتون نیز برای استراحت زائران عصر از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: برای رفاه بیشتر زائران واحدهای خدمات رسانی به سالمندان، امانت، شارژ سیار و فروشگاه های کفش ساعت کار و دفاتر خود را افزایش دادند.