الهام گرفته از Snickerdoodle دستور تهیه جو دوسر سالم


جسیکا بیپن ، MS ، RD.این دستور غذا بلغور جو دوسر بدون گلوتن ، وگان و پروتئینی را به اشتراک بگذارید. این را برای یک هفته شلوغ نشانه گذاری کنید!

وقتی هوا سرد می شود ممکن است احساس گرسنگی برای یک اسموتی یا پارافیت ماست کنید. اما خوشبختانه گزینه های صبحانه سالم دیگری نیز وجود دارد. مقدار زیادی که به سوخت صبح شما کمک می کند. یکی از موارد مورد علاقه من جو دوسر پخته است. و در حالی که دستور پخت سنتی بلغور جو دوسر دارای پروتئین کمی است ، من این دستور غذا را با HUM’s Core Strength ، یک پودر پروتئین وانیل گیاهی ، بسته بندی کرده ام. طعمش شبیه کوکی های داغ snickerdoodle است.

این بلغور جو دوسر پخته شده از کتان ، سس سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزودن پروتئین و اتصال جو دو سر به یکدیگر استفاده می کند. این یک صبحانه کامل با پروتئین است. چه گرم و چه سرد ، با شیر یا روی آن با کره بادام سرو شود.

شکر دارچین را روی جو دوسر تفت داده شده و دارچین وانیلی بپاشید ، در فر کارامل شده و به کوکی ها طعم دهید. snickerdoodle اگر می خواهید گزینه قند کمتری داشته باشید همچنین می توانید میوه راهب را جایگزین کنید.

جو دوسر پخته شده با پروتئین  Snickerdoodle

مواد تشکیل دهنده کانون توجه

جو دوسر

جو دوسر پایه جو دوسر پخته شده شما است. آنها منبع خوبی از غلات کامل و فیبر محلول هستند. من برای این دستور غذا جو دو سر فولادی یا جو دوسر سریع را توصیه نمی کنم.

پودر پروتئین HUM Nutrition Core Strength

من پودر پروتئین گیاهی وانیل HUM Nutrition Core Strength را برای بهترین نتایج توصیه می کنم. از ترکیب کدو تنبل ، پروتئین نخود فرنگی ، 20 گرم پروتئین در هر وعده بسته بندی می شود.

علاوه بر ترکیبی از پروتئین های گیاهی که به راحتی هضم می شوند همچنین با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها از هضم غذا پشتیبانی می کند. در حالی که آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد L. acidophilus این پروبیوتیک ترین سویه مورد بررسی برای سلامت روده است.

دانه های کتان آسیاب شده

کتان آسیاب شده به عنوان چسبنده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ در این بلغور جو دوسر پخته می شود. قبل از افزودن تخم مرغ کتان به مخلوط ، نیازی به پخت آن نیست. وقتی با جو دوسر ترکیب می شود کتان به اندازه کافی مایع جذب می کند تا جو را در کنار هم نگه دارد. دانه های کتان فیبر محلول و نامحلول را تأمین می کنند.

کره بادام

من کره بادام طبیعی تهیه شده فقط با بادام را توصیه می کنم. Trader Joe’s and Whole Foods مورد علاقه من برای استفاده در دستور العمل ها هستند. بهترین جایگزین ، کره بادام زمینی است. اما اگر مشکل دارید ، کره بادام زمینی یا دانه در اینجا کار می کند.

سس سیب

سس سیب شیرین نشده شیرینی را اضافه کرده و به جو دوسر کمک می کند. همچنین می توانید موزها را برای خرده نان موز بلغور جو دوسر هضم کنید. بیشتر snickerdoodles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *