امریکایی ایجاد کنید که با هم کار کند


گروهی در حال انجام تای چی در یک پارک هستند

ورزش منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامت خود انجام دهند. ورزش می تواند به افراد کمک کند بلافاصله بعد از هر فعالیت احساس بهتری داشته باشند و ورزش منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه مزایای فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، بسیاری از آنها به ورزش توصیه شده کمک نمی کنند. جمعیتهای کم درآمد با درآمد بیشتر ، سیاهپوستان یا اسپانیایی زبانان در مقایسه با سفیدپوستان که اسپانیایی نیستند و در مقایسه با مناطق شهری روستایی هستند ، میزان ورزش کمتری دارند. ما می دانیم که اختلالات سیستمیک در فرصتی برای انجام تمریناتی وجود دارد که به این اختلالات کمک می کند.به

در پاسخ به سطح پایین ورزش در ایالات متحده و مزایای زیاد ورزش ، در ژانویه 2020 ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها راه اندازی شد. افراد فعال ، ملتی سالمیک تلاش سراسری با هدف کمک به 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027 از نظر جسمانی مناسب تر شوند. این ابتکار دسترسی بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد ، تحصیلات ، موقعیت جغرافیایی ، وضعیت یا وضعیت اقتصادی را بدون در نظر گرفتن امکانات تناسب اندام فراهم می کند.

چگونه سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

علامت پستی با هفت پیکان متناوب که به چپ و راست اشاره دارندافراد فعال ، ملت سالم یک رویکرد جامع مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی با ارتقاء آن در سطح محلی ، قومی ، ایالتی و ملی ارائه می دهد. استراتژی هایی که کار می کنند با سایر آژانس های فدرال ، فدرال و ملی همکاری کنید (شکل را ببینید). برای همه افراد فعال ، یک استراتژی کشور سالم می تواند طوری طراحی شود که دسترسی متعادل و فراگیر به فرصت های تناسب اندام را فراهم کند. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و دارایی های جامعه انتخاب کنند.

چگونه درگیر شوم؟

همه افراد در افزایش فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه. با مشارکت افراد فعال و سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از یک ابتکار سراسری می شوید و می توانید فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهید ، هزینه های مراقبت های بهداشتی را کاهش دهید ، محله های قابل پیاده روی ایجاد کنید ، سلامت جامعه و جامعه را ارتقا دهید ، سلامت و رفاه را بهبود بخشید. ، و بهبود سلامت و رفاه.

آسان برای پیوستن! از افراد فعال ، یک ملت سالم دیدن کنید به صفحات وب بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: فرد تأثیرگذار ، سازمان یا قهرمان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا تبدیل به یک کرم کتاب شوید. مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات از طریق یک ماهانه فعال عمومی ، مقاله ای برای ملت سالم پیشنهاد می دهد.
  • پذیرفتن بنرها ، پست های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای کمک به اطلاع رسانی کار و ایده های شما برای چنین ابتکاراتی.
  • با شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان افراد فعال ، ملی ، سالم در سطح ملی ، قومی ، ایالتی و محلی ارتباط برقرار کنید.

چکار کنم؟

ثبت کننده یک فرد فعال را اداره می کند ، کشور سالم است و شما نیز می توانید این کار را انجام دهید! در اینجا چند نمونه از آنچه حامیان دیگر انجام داده اند و نحوه مشارکت شما در اینجا آورده شده است.:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و برندگان در رسانه های اجتماعی با استفاده از #ActivePepole اعلام کردند. درباره نحوه انجام این کار بیشتر بدانید کلمه را پخش کنیدبه
  • این انجمن دولت Maricopa از طریق اعلام اولین افراد فعال ، ملت سالم است ، تعهد خود را به حمل و نقل فعال نشان می دهد و فعالیت بدنی را در جوامع خود افزایش می دهد. میتونی دانلود کنی قالب اعلامیه و با صاحبخانه های منتخب کار کنید تا به جامعه خود منتقل شوید!
  • گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی در CDC در حال حاضر به 61 گیرنده در ایالت ها و جوامع سراسر کشور کمک مالی می کند مسیر روزانه برای فعالیت در یهودیهبر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط وزارت خدمات حفاظت جامعه ایالات متحده. برنامه ها در سراسر جامعه متفاوت است و می تواند شامل جاده های دسترسی مانند پیاده روها ، مسیرهای پیاده روی ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی به مقاصدی مانند خانه ، مراقبت و آموزش ، پیش دبستانی ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. ببینید آیا وجود دارد یا خیر جامعه بودجه ای جایی که زندگی می کنید و درگیر آن هستید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیطی را به حداکثر برساند که فعالیت بدنی را به حداکثر می رساند. PAPREN شریک اصلی تحقیقاتی CDC’s Active People، Healthy Nation Initiative است که همکاری در همه زمینه ها را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که ایالت ها و جوامع می توانند از آنها برای اجرای دستورالعمل های سیاست برای ارتقاء فعالیت بدنی استفاده کنند. درباره PAPREN بیشتر بدانید در یک نگاه یا بازدید کنید وب سایت P PAPREN برای پیوستن به شبکه محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان بهداشت ، فعالیت بدنی و تناسب اندام و سایر متخصصان.

چگونه می توان از شاخص تطابق آمریکایی با یک کشور فعال و سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Conformity Index اطلاعاتی را که تصمیم گیرندگان و شرکا می توانند هنگام ایجاد برنامه ای برای بهبود فعالیت بدنی در جامعه خود استفاده کنند ، ارائه دهیدبه جوامع می توانند اطلاعات را بررسی و به اشتراک بگذارند و فرایند مشارکت برابر جامعه را طی کنید تا مشخص شود که تلاش خود را در کجا متمرکز کنند. هنگامی که آنها درک کردند و مشخص کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، جامعه می تواند یک کشور فعال و سالم را به کار گیرد. استراتژی هایی که کار می کنند تمرکز خود را بر اقداماتی که می خواهند برای تقویت شیوه زندگی فعال انجام دهند محدود کنند.

منابع

  • فولتون JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران فعالان CDC ، کشور سالم استSM: ایجاد یک آمریکا فعال ، با هم مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018 ؛ 15 (7): 469-473. Doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. استراتژی سازی فعالیت بدنی در محل کار: افراد فعال ، ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. Doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری های این گزارش متعلق به نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست.

نویسنده:

کن رز، MPA ، رئیس شعبه ، فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها

امیلی اوسری ، دکتری ، اپیدمیولوژی، فعالیت بدنی و سلامتی، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها؛ LCDR ، سرویس بهداشتی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده پروژه ، مشاوره McKing/فعالیت بدنی و سلامتی، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

# افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *