انتقاد نماینده قم به طولانی شدن برخی پروژه های ملی


حجت الاسلام مجتبی ذی النوری نماینده مردم قم در شورای اسلامی.به گزارش خبرگزاری قنا، حجت الاسلام مجتبی ذالنوری نماینده مردم قم در شورای اسلامی امروز جمعه در جلسه شورای اداری استان که با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور برگزار شد. استان قم. سالن جلسات فرمانداری به مشکلات بهداشت شهری رسیدگی کرد و گفت: منطقه بردسان، خیابان ۱۵ خرداد، خیابان امام، نروگا، شهرک قدس و بسیاری از مناطق دیگر با مشکلات بهداشتی فراوانی مواجه هستند.

وی خاطرنشان کرد: برای حل مشکل فاضلاب قم ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه به صورت فوری و ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل آن نیاز است که از توان استان خارج است.

نماینده مردم قم در شورای اسلامی بابیان اینکه طولانی شدن پروژه های عمرانی موجب افزایش هزینه ها و ظلم به بیت المال و مردم شد، گفت: با توجه به اینکه این پروژه ها در حال اجرا هستند، می توان گفت که این امر موجب افزایش هزینه ها می شود. – قطار سریع السیر قم-اصفهان و صرف هزینه های زیاد حکایت از عدم وحدت کار دارد چرا که در بین دولتمردان با سایر نهادها باید به موقع تکمیل شود.

وی با تاکید بر اینکه هرچه این طرح کلان مدت زمان بیشتری به بهره برداری برسد شاهد افزایش هزینه ها خواهیم بود، ادامه داد: پیمانکاران کمربندی دوم استان قم به دلیل مشکلات مالی فعالیت عمرانی خود را رها کرده اند و کمبود تسهیلات بانکی امر مهمی است. موضوع. عامل مهم در این سستی در این طرح، اجراست.

ذوالنوری تصریح کرد: پیشرفت طرح فرودگاه و ماموریت کلی آن رضایت بخش است اما در خصوص مونوریل پیشرفت خاصی صورت نگرفته است.

وی گردشگری حج را رکن اساسی توسعه شهر قم دانست و گفت: قم در حال حاضر فاقد زیرساخت های اساسی برای جذب و نگهداری مسافران و زائران ورودی است و روند کارآفرینی در اطراف حرم به کندی پیش می رود.

انتهای پیام