اهمیت خوردن صبحانه – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان


صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوشایند یا خراب کند. صبحانه باید حداقل 20 درصد انرژی در روز تامین کند ، در حالی که اکثر مردم با اهمیت این و آن غذا آشنایی ندارند. خودداری از مصرف یا مفید نبودن و مغذی بودن.

مطالعات نشان داده است که نه تنها صبحانه ، بلکه دفعات و تداوم صبحانه نیز در تغییر وزن بدن مثر است. در بسیاری از کشورها عدم خوردن صبحانه گزارش شده است. و این وضعیت بیشتر در بین نوجوانان شایع است. برخی مطالعات ارتباط بین خوردن صبحانه و چاقی و اضافه وزن را نشان داده اند. و نخوردن منظم صبحانه یکی از دلایل اصلی اضافه وزن و چاقی در نوجوانان است.

هنگامی که افراد عمداً یا مجبور به حذف قراردادهای غذایی می شوند. میزان متابولیسم متابولیزه شده و افزایش می یابد. هرچه بیشتر غذا بخورید ، درصد حجم سوخت و ساز بدن بیشتر کاهش می یابد. در دراز مدت ،) میزان متابولیسم پایه BMR (افراد زمین می خورند و بدن یاد می گیرد. برای انرژی کمتر ، لیدی ری 10 استراحت می کند.نتیجه این عمل. توجه به این نکته حائز اهمیت است بدن چربی بیشتری در بافت چربی ذخیره می کند و فواید خوردن صبحانه در این مطالعه به طور متوسط ​​کمتر از کسانی بود که به طور معمول صبحانه نمی خوردند. و بالعکس افرادی که صبحانه را حذف می کنند ، در طول روز بیش از حد غذا می خورند. کم ارزش و بدون پول چشمان خود را داشته باشد و این باعث بیماری آنها می شود) و همچنین دیابت و چربی خون (البته منظور من صبحانه است. بیسکویت صبحانه سالم ، شکلات ، تنقلات و آب میوه غیر معمول نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *