اولترا هدف ۴۰ متری کلانتری به بیرانوند + عکس – سایت خبری تحلیلی UGov


پرسپولیس و نساجی شب گذشته در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند. دیدار دو تیم با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید. گل دوم نساجی قطعا زیباترین گل این دیدار بود. این گل را ایوب کلنتری از فاصله ۴۰ متری به ثمر رساند.

علیرضا بیرانوند در دقیقه ۶۰ در حالی که تیمش مقابل نساجی ۲ بر صفر پیش بود، از بیرون محوطه جریمه یک پاس بلند در میانه میدان برای هم تیمی هایش ارسال کرد. اما ضربه او چندان جالب نبود و پس از عبور از بازیکنی با پیراهن قرمز، به جلوی پای ایوب قلنتری ختم شد.

نساجی هافبک باتجربه بدون معطلی و با در نظر گرفتن اینکه دروازه بان پرسپولیس همچنان خارج از محوطه جریمه بود، از فاصله ۴۰ متری ضربه ای زد. ضربه او دقیق بود و قد خوبی هم داشت. در این ضربه توپ از روی دستان بیرانوند عبور کرد که او غافلگیر شد و با پرشی از ارتفاع قصد مهار آن را داشت و وارد دروازه شد تا شاگردان مطهری گل اول را به زیباترین شکل ممکن به ثمر برسانند.

گلی که بیرانوند به ثمر رساند یادآور شکست ۴ بر ۳ مقابل بکان در سال ۱۳۸۸ بود. فرشید کریمی دروازه بان بود و از پشت محوطه جریمه گل های زیبایی به ثمر رساند. یکی از این گل ها را محسن البیاتینیه در نیمه اول از فاصله حدود ۵۰ متری به ثمر رساند. در صحنه مذکور اسپند با انصاف توپ را به دست پرسپولیسی ها داد اما همان توپ خیلی سریع برگشت و مقابل پایاتینا قرار گرفت تا اینکه مهاجم آماده آن روزها اسپند پرسپولیس را باز کرد. گل با یک ضربه دقیق از راه دور. پس از آن جلسه مردم سرخ پوست به هدف تیرها اعتراض کردند و آن را غیر متمدنانه دانستند.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369629