اولین دوره آموزشی مربی جهاد التبین در خوزستان برگزار شد


دوره آموزشی مربی جهاد تبینجاسم حسین زاده، معاون امور آموزشی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در گفت وگو با خبرنگار ایکنا از خورستان، در خصوص اولین دوره آموزشی مربی جهاد تفاور ویژه فرهنگیان خوزستانی که صبح امروز ۷ مهرماه در اهواز راه اندازی شد، اظهار کرد: گفت: از هر منطقه ۵ نفر به عنوان مسئول فرهنگی به انتخاب معلمان بصیرت اسلامی، منتخب معلمان سبک زندگی، مشاور جوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان و دو نفر به انتخاب ناحیه) در این دوره شرکت کردند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۲۰۰ نفر از اهالی فرهنگ استان در این دوره حضور داشتند، گفت: اخبار کذب در خصوص اتفاقات اخیر و نحوه شناسایی و مقابله با اخبار کذب و جنگ نرم و ایرانی قدرتمند در راستای فرهنگ رسانه ای و شفاف سازی پیشرفت ساخته شده در این زمینه جمهوری اسلامی ایران و به ویژه دستاوردهای دولت فعلی از موضوعاتی است که اساتید دوره به آن پرداخته اند.

معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دوره آموزشی مربی جهاد تبین تا ساعت ۱۷ امروز ادامه دارد. شرکت کنندگان دوره، دوره های مربوط به این برنامه را برای مدیران، دستیاران و معلمان هر منطقه به مدت دو هفته از روز شنبه ۱ نوامبر برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام