اولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان در مسجد الاقصی با حضور دهها هزار فلسطینی


به گزارش ایکنا؛ به گزارش پایگاه خبری العهد، بدون در نظر گرفتن تدابیر از حداکثر امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتش رژیم صهیونیستی برای تجویز تردد نمازگزاران به مسجدالاقصی، تعداد انگشت شماری هزار فلسطینی اولین نماز جمعه ماه مبارک رمضان را {در این} سرزمین به جای آن آوردند. مسجد الاقصی مسجد الاقصی.
اداره اوقاف اسلامی فلسطین تخمین می زند کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۸۰۰۰۰ نمازگزار در این زمان در اولین قبله اسلامی کروی هم آمدند کدام ممکن است اجتناب کرده اند سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸، بیت المقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرانه باختری آمده بودند.

برای کاهش انواع نمازگزاران در مسجدالاقصی، نیروهای اشغالگر صهیونیستی اجتناب کرده اند ساعات اولین صبح در این زمان تمامی جاده ها، بزرگراه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محله های نزدیک شهر قدیم بیت المقدس را بستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدها نمازگزار را مجبور به پرسه زدن مسافت تمدید شده برای حضور در الاقصی کردند. . مسجد.
صدها پلیس اشغالگر صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اصطلاح «مرزبانان» در دروازه‌های شهر قدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگراه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاده‌های منتهی به مسجد مبارک الاقصی مستقر بودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دروازه‌های خارجی آن حضور داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایست‌های بازرسی ارتش صهیونیست‌ها مستقر بودند. در درگاه های بی نظیر شهر اورشلیم. شاهد بازرسی های با کیفیت صنعتی ترافیکی بود.
صدها فلسطینی در اولین جمعه ماه مبارک رمضان در {پاسخ به} فراخوان فعالان فلسطینی در صحن مسجد الاقصی نماز خواندند.

نیروهای اشغالگر صهیونیستی مستقر در دروازه های این مسجد، کیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید اموال ساکنان فلسطینی را تفتیش را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویت آنها را ضبط کردند.

اذان برای اقامه نماز در مسجدالاقصی، بازدید به آن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشنایی با آن، همزمان با تداوم جنایات اشغالگران اجتناب کرده اند جمله حمله شهرک نشینان تندرو صهیونیست به مسجد الاقصی در ماه مبارک بود. برای معامله نقشه های گروه های به اصطلاح «معبد» کدام ممکن است مدعی حمله را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلا شدن به مسجد در روز عید فطر هستند.
ساکنان فلسطینی کرانه باختری، اجتناب کرده اند جمله قدس اشغالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزمین های اشغالی در سال ۱۹۴۸، علیرغم ممانعت نیروهای اشغالگر برای ورود، بازرسی هویت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفتیش وسایل خصوصی آنها، در نماز جماعت در مسجد مبارک الاقصی نمایندگی می کنند.

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر