اکثر زنان بازداشت شده از جزایر رایکر خارج خواهند شد

اکثر زنان بازداشت شده از جزایر رایکر خارج خواهند شد


در حال حاضر بیش از 200 نفر در محل زنان مشهور جزیره رایکرز نگهداری می شوند و به زندان ایالتی در وستچستر منتقل می شوند ، این آخرین تلاش برای کاهش جمعیت در زندان های بحرانی است.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق بین ایالتی برای حذف “تقریباً همه زنان – و افراد دارای هویت” از جزیره در هفته گذشته خبر دادند.

230 نفر از زندانیان مرکز خواننده Rikers Island Rose به مرکز اصلاحی بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تاکونیک ، در 40 مایلی شهر نیویورک منتقل خواهند شد.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “نگرانی های کارکنان را کاهش می دهد ، قابلیت های کنترل را کنترل می کند و ایمنی صدها نفر از بازداشت شدگان را بهبود می بخشد”. هنوز مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز M. باز می شود یا خیر.

زنان زندانی مدتهاست که شرایط کثیف ، کمبود منابع پزشکی و سوء استفاده گسترده از سوی نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر یک پرونده 1.2 میلیون دلاری را رهبری کرد که توسط دو زن اداره می شد و ادعا کردند که چندین بار توسط سرپرست زندانی به نام روزی مورد تجاوز قرار گرفته و مورد آزار قرار گرفته اند.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت جامعه زنان که رهبری روند بسته شدن زندان زنان را بر عهده داشت ، ضمن قدردانی از این تصمیم ، از شهر خواست تا آزادی زندانیان زن را که می توانند به عنوان زندانی خدمت کنند ، تسریع کند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این محل دردی باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما است که بیشتر آنها قربانی سوء استفاده هستند.” “امروز شفا شروع می شود.”

این زندان که در سال 1988 افتتاح شد ، دارای یک مهد کودک 25 تختخوابی است و اخیراً یک مرکز ویژه برای زنان تراجنسیتی اضافه شده است. در سال 2019 ، لیلین پولانکو ، یک زن 27 ساله ترنسجندر که به دلیل فحشا و سطح پایین مواد مخدر 500 دلار به قید وثیقه محکوم شده بود ، در یک سلول انفرادی در یک منطقه مسکونی مرده پیدا شد. این شهر مبلغ 5.9 میلیون دلار به خانواده پولانکو برای تسویه حساب پرداخت کرد.

به گفته هوچول ، هر فردی که تحت درمان جایگزینی هورمون در Rikers قرار می گیرد ، اکنون به درمان در مرکز وستچستر دسترسی خواهد داشت.

بر اساس این بیانیه ، اداره اصلاح و تربیت دو بار در روز به مکان هایی برای اعضای خانواده و عزیزان زندانیان ، با ایستگاه های اتوبوس در هر منطقه به جز استاتن آیلند ، خدمات ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *