ایشان در اولین نماز جمعه ازنه دار فانی را وداع اظهار داشت


ایشان در اولین نماز جمعه ازنه دار فانی را وداع گفتبه گزارش ایکنا اجتناب کرده اند لرستان، حجت الاسلام شیخ احمد صالحی اولین امام جمعه شهرستان ازندر فانی را وداع اظهار داشت.

مراسم تشییع پیکر این روحانی گران قیمت امام جمعه میثاق حفاظت مقدس در ازنا ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۷ فروردین اجتناب کرده اند جاده صاحب الزمان {به سمت} گلزار شهدای ازنا برگزار تبدیل می شود.

امام جمعه ازنا در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی را آسایش اظهار داشت.

«هر کس بر آن باشد هلاک می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهره پروردگارت کدام ممکن است صاحب عظمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرامت است باقی می‌ماند».

درگذشت درک عالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترجیح اخلاق حجت الاسلام والمسلمین حاجی شیخ احمد صالحی کدام ممکن است همواره در پی اعتلای شئونات اسلامی، دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاقی بوده، موجب تأسف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأسف فراوان شد.

یاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآوری آن عالم وارسته کدام ممکن است سالها اجتناب کرده اند خندق ولایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید امامت حفاظت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در راه خدمت به قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهل بیت علیهم السلام پیشگامی خستگی ناپذیر بود. در همه زمان ها خوشایند {خواهد بود}.

فقدان این امام جماعت پر امتحان شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترجیح را به تمامی شیعیان، مکتب امام صادق (علیه السلام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه روحانیت به طور قابل توجهی بیت مطهرش آسایش می گویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند درگاه خداوند متعال برای بازماندگان استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکیبایی مسئلت دارم. ثواب، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید محشور می شوند. با اولیاء «ممکن است خدا را آرزو می کنم».

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر