این شرکت هواپیمایی به خریداران بلیط خارج از شبکه هشدار داده استبه گزارش ایکنا ؛ سیدواسیما نوشت: حسن خوشکو، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه بر اساس آخرین آمار دریافتی تاکنون بیش از ۵۰ هزار بلیت رفت و برگشت صادر شده است، گفت: بیشتر بلیت های دریافتی از طریق سایت های فروش این شرکت، خرید هواپیما بوده است.

خوشکو بیان کرد: تاکنون ۱۰۰۰ مجوز پرواز صادر شده است و هر چه به ۴۰ پرواز نزدیک می شویم تعداد پروازها افزایش می یابد. به طوری که در روزهای نزدیک به چهل تا ۷۰ پرواز در روز.

وی تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده فردا به همراه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری برای ایجاد امکانات و رفع مشکلات هوانوردی به عراق سفر می کنیم.

خوشکو در پاسخ به این سوال که در چند روز گذشته چه تخلفاتی از شرکت های هواپیمایی داشته اید، گفت: تخلفات محدودی داشته ایم، مثلا ممکن است بلیت به صورت گروهی از شرکت های هواپیمایی خریداری شده و به صورت تکی فروخته شده باشد، البته اگر بلیط ها خارج از وب سایت یا دفاتر فروش شرکت های هواپیمایی خریداری شده اند، ما صحت بلیط ها را تایید نمی کنیم و خریداران اینگونه بلیط ها هنگام خروج از کشور دچار مشکل خواهند شد.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری تایید کرد: در صورت بروز مشکل در تست PCR برای مسافران، از مسافران درخواست می شود که آزمایش را در عراق تکرار کنند.