بازاریابان باید در معاملات خود منصف باشند


حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده فقیه در هرمزگان.

به گزارش قنا از هرمزگان، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان ظهر امروز ۱۹ تیرماه در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس گفت: تقوا سپر است. انسان را از گناهان و فسق باز می دارد و با بهره مندی از علم و مقام و خانواده و… زندگی را زنده می کند اگر تقوا نباشد همه اینها باعث گرفتاری و ضرر می شود.

وی ضمن تسلیت شهادت امام محمد باقر (علیه السلام) گفت: امام بزرگوار در تحقق وحدت ملت، زیارت امروز مسلمانان و اقدامات مسلمانان، شیعه و سنی نقش بسیار برجسته ای داشتند. آنها مقربان هستند و دلیل آنها امام باقر (علیه السلام) است.

عبادی زاده با اشاره به روایت امام باقر (علیه السلام) از جابر بن عبدالله انصاری و از موارد نادری است که معصوم از غیر معصوم روایت می کند، گفت: در این روایت اساس مناسک حج را بیان کرده است. در این روایت مورد استفاده فقهای شیعه است که اهل سنت است و حج یکپارچه است و این کنفرانس عظیم را امام باقر (علیه السلام) به گروگان گرفته است. همچنین در زمان این امام عزیز بود که طرح ساز اسلامی را مطرح کردند و کل چارچوب آن را حتی در سطح آهنگری و توصیه هایی در این زمینه و ارائه الگو بیان کردند و از آن زمان جهان اسلام واحدی داشت. واحد پول.

وی پیام جهانی شیعه آل محمد به امام باقر را رسالتی مستمر دانست و افزود: امام باقر (علیه السلام) می فرمایند شیعیان باید مورد اعتماد باشند. حمایت اعتدالگرایان افراطی و اعتدالیون به شما خواهند پیوست و این روایت شیعیان را به سمت یک بینش جهانی سوق می دهد که باید در همه جریانات مرکزگرا باشید زیرا تندروها و میانه روها به جامعه اسلامی ضربه می زنند.

آمریکا؛ بزرگترین ناقض حقوق بشر

و عبادی زاده ادامه داد: در هفته حقوق بشر هستیم و در این هفته لیست جنایات آمریکایی ها را ذکر می کنیم. از سوء قصد رهبر معظم انقلاب اسلامی در ۱۵ تیر، شهادت بهشتی و همرزمانش در ۱۶ تیر، بمباران سردشت به رهبری آمریکایی ها در ۱۷ تیر، شهادت شهید ما الصدقی. محراب، ۲۰ تیر، شلیک موشک به هواپیمای مسافربری در ۲۱ تیر و شهادت ۲۹۶ مسافر، فهرست جنایات آمریکایی ها علیه مردم ایران در تنها یک هفته است. بگذارید جهان ماهیت این جنایتکاران را بشناسد و شاهد استفاده موثر آنها از حقوق بشر باشد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: در محکومیت ایران در موضوع حقوق بشر از جداسازی زنان در اتوبوس و به رسمیت نشناختن حقوق همجنسگرایان استفاده می کنند اما جنایات وحشیانه خود را در حق کشورهای مختلف نادیده می گیرند. جهان و تظاهر به دفاع از حقوق بشر.

عبادی زاده گفت: رژیم صهیونیستی و دیگر رژیم های مرتجع منطقه بزرگترین ناقض حقوق بشر هستند اما با آمریکا تبانی می کنند که از ماهیت سازمان ملل، دادگاه لاهه و مجموعه نظام های بین المللی سوء استفاده می کند و باعث می شود. منبع فشار بر دولت ها و مداخله در امور داخلی کشورهاست.

وی بیان کرد: اقداماتی مانند جنگ کره شمالی و جنوبی، جنگ ویتنام، استفاده از سلاح شیمیایی، اشغال پاناما، حمله به افغانستان و عراق، زندان گوانتانامو، جنایات و کودتاها و حمایت از منافقین در کشور ما. کشور. کشور جنایات مزدور آمریکایی ها علیه ملت ایران است و ما نباید آنها را فراموش کنیم.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در پایان تصریح کرد: مردم عادی باید تامین آب و برق را قرار دهند و کشاورزان در طول شب بیش از هر زمان دیگری از آب و موتورهای پمپاژ استفاده کنند. بازاریابان نیز باید با درک شرایط قیمت ها را کنترل کنند، دولت کنترل قیمت ها را تشدید کند و با همکاری دولت انصاف را در معاملات از دست ندهند و از گران فروشی و احتکار پرهیز کنند.

انتهای پیام