بازگشایی غذاخوری الن در میان مبارزات برادوی

بازگشایی غذاخوری الن در میان مبارزات برادوی


رستوران Stardust الن قرار است در ماه نوامبر بازگشایی شود – بیش از 18 ماه از زمان اجرای کارکنان منتظر مشهور جهان قبل از اینکه جمعیتی اتاق را با روبنز یاقوت “یاقوتی” یا ماست کارامل پر کنند.

“معجزه است. بازدید از الن جادویی است. ”الن هارت استورم ، ملکه زیبایی 80 ساله سابق شهر نیویورک 80 ساله که ایده ترکیب موسیقی با شام سنتی را مطرح کرده است ، این رستوران را به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری میدتاون تبدیل کرده است. دو ساعت انتظار تا شیوع تب دنگی در گوشه برادوی و وست 51st جذابیت آن را تأیید کرد.

مدیر کل جو کاژدان گفت: “بسیاری از مردم توان خرید یک نمایش برادوی را ندارند ، اما می توانند در اینجا غذا بخورند و تجربه واقعی برادوی را تجربه کنند.

این رستوران پاییز گذشته به طور مختصر افتتاح شد. اما هیچ تئاتر باز نیست و تعداد کمی گردشگر در شهر وجود دارد ، بنابراین این تلاش کوتاه مدت نیست. الن در 13 دسامبر درهای خود را بست. آنها از آن زمان بسته شده اند.

بازگشایی الن نشانه زندگی بسیار مورد نیاز است مانند برادوی ، قدرت سنج شهرت بالا ، مبارزه برای شکست دادن مجریان در میان نگرانی های COVID و واکسیناسیون که مخاطبان احتمالی را محدود می کند.

ایده اشتورم در ترکیب اجراهای موسیقی با شام کلاسیک ، این رستوران را به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری میدتاون تبدیل کرده است.
استفان یانگ |

یکی از خودی های برادوی به روزنامه پست با اشاره به کمبود اطلاعات از دفاتر مختلف ، گفت که فروش بلیط تا کنون “ناامید کننده” بوده است. شیوع ویروس کرونا ، که تولید “علاءالدین” را برای هفته کوتاهی در هفته گذشته متوقف کرد ، در میان خدمه ای که گفته می شود 100 درصد علیه این ویروس واکسینه شده اند ، نشان دهنده موانع دیگری است که در انتظار است.

وب سایت Broad Broadway League نشان می دهد که دریافت های اداری در آخرین هفته سال 2019 نزدیک به 56 میلیون دلار بوده است ، قبل از کاهش در اوایل سال 2020 ، طبق معمول در سال جدید. وقتی برادوی با شیوع کووید در مارس 2020 بسته شد ، این گزارش ناگهان به پایان رسید و از آن زمان تاکنون به روز نشده است.

این منبع گفت: “اگر فروش قوی باشد ، مطمئناً همه آنها را مطلع خواهند کرد.”

سرور Brandi Chavonne Massey
برندی ماسسی نیز اهل نیوجرسی است تا غذا سرو کند و آواز بخواند.
استفان یانگ |

بازگشایی مجدد استارداست نشانه یک روز بهتر است ، با بازی برندی مسی ، که در سال 2004 کار خود را در این رستوران آغاز کرد و در برادوی برای فیلمهای “شریر” و “ارغوانی بنفش” ظاهر شد.

مسی گفت: “الن از اجتماع درون جامعه است.” “این مکان ایده آل برای رفتن بین تئاتر ، کاردستی خود و کسب درآمد است.”

ساکنان نیوجرسی نیز برای خدمت و خواندن در الن در طول اجراهای خود برمی گردند. وقتی درها در ماه مه باز شود ، او در رستوران کار خواهد کرد.

کاژدان می گوید که بازدیدکنندگان بازگشتی “زمانهای نمایش بیشتری” در منو خواهند داشت ، از جمله Pebbles Fruity Pens و Dunkaroos دوستدار کودک ، صبحانه روزانه و فضای داخلی که بر طراحی 1950 تا 1950 متمرکز است.

پاتریک پیوهوس (سمت چپ) ، Cat Yates ، Brandi Chavonne Massey و Nicole Calkins در Stardust Diner دیده می شوند.
پاتریک پههاوس (سمت چپ) ، Cat Yates ، Brandi Chavonne Massey و Nicole Calkins در Stardust Diner دیده می شوند.
استفان یانگ |
غذاخوری Stardust ،
نیکول کالکینز یکی از سرورهای با استعداد در Stardust Diner است.
استفان یانگ |

اسکات باربارینو ، بازیگر سابق الن تالنت و بازیگر سابق ، از شهرت این رستوران خوشحال می شوند ، نه تنها به افتتاح شغلی کمک می کند ، بلکه از تازه واردان شهر نیز استقبال می کند که امیدوارند روزی نام آنها را در نور سفید ببینند.

باربارینو که می گوید نمرات کارکنان الن در برادوی به نمایش گذاشته شده است ، می گوید: “الن برای آنها کار کرد و خوشحال بود که از آنها نیز استقبال کرد.”

اشتورم گفت: “این برای آنها تمرین بسیار خوبی است.” مثل این است که هر روز تمرین کنید ».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *