بازگشت میهن پرستان تام بردی به هزینه بیل بیلیچک انجام می شود

بازگشت میهن پرستان تام بردی به هزینه بیل بیلیچک انجام می شود


این یکشنبه شب می افتد ، یک توسعه مناسب فاکسبورو. بیل بیلیچک باید کلاه خود را روی سرش می گذاشت و تام بردی هم توپ را به دیوار می کوبید. اگر پاتریوت ها میزبان واقعی ترین رالی تاریخ NFL بودند ، خدایان فوتبال همه چیز را درست می کردند.

برادی در دقایق پایانی به اندازه کافی تلاش کرد تا تامپا بی را پیش بیندازد و تقریباً گل سوم را به آنتونیو براون زد ، که قبل از ضربه بوکانیرز برای ضربه زمینی و پاس تاچ تاون 19 یاردی ، آن را به عقب محوطه جریمه انداخت. 17 سرنخ

بردی بدون مصدومیت با Rob Gronkowski کار کرد ، در این بازی نتوانست گلزنی کند و تنها نیمی از پاس های خود را تکمیل کرد. او پس از هر دو با مدیر دفاع مبارزه کرد ، کاپیتان پاتریوتس که تیمش را به یک مدافع معروف تبدیل کرد که به نظر می رسد برادر کوچکتر برادی باشد.

مک جونز توپ و زمان را در دست داشت که ساعت شروع به خونریزی می کرد ، زیرا بیلیچیک و برادی در حالی که با خانواده آنها برخورد می کرد ، از کنار خود بی اختیار به نظر می رسیدند. سارق قبلاً دو پاس تاچ داون پرتاب کرده است. این بار انتخاب های دور اول آلاباما تنها به گل زمینی نیاز دارند.

همانطور که معلوم شد ، نیک فولک نمی تواند آن را به او بدهد ، نه از 56 یارد. ضربات مردمی به چپ و راست ضربه می زند. بیلیچیک برنده شد و سرش را خم کرد ، و برادی مشت هایش را بیرون زد. این یک بازی انگشتان دست است ، درست است؟ وقتی کار تمام شد ، مدافع مهمان امسال در ورزشگاه ژیلت 1-0 بود و کاپیتان تیم 0-3 بود.

بیلیشیک برادی را در آغوش گرفت و سیلی به شانه راست او زد. بعدها ، بیلیچیک وارد رختکن تامپا بی شد و برادی را در منطقه ای خصوصی بیش از 20 دقیقه ملاقات کرد.

برادی
تام بردی و Buccaneers یکشنبه شب Patriots بیل Belichick را شکست دادند.
ورزشهای امروز آمریکا ، گتی ایماژ

برادی گفت: “من برای او به عنوان یک مربی احترام زیادی قائل هستم و برای این سازمان احترام زیادی قائلم.” مدافع برنده گفت که هفته ای احساسی بود و پاسخ هواداران به او را “وحشتناک” خواند. برادی که طوفان خود را ترک کرد ، گفت: “سفر فوتبال من مرا به جایی دیگر برد.”

جونز یکشنبه شب بردی را بسیار شکست داد و مهم نبود. بردی بازی را برد زیرا بازی را برد و بلیشیک که قبل از بردی در برتری 5-13 در نیو انگلند بود ، اکنون 8-12 ایستاده است زیرا برادی به او اجازه داد زیر نور آفتاب خوش بگذراند.

بیلیچیک گفت: “این که امشب به طور مختصر اینجا هستم ناامید کننده است.”

هرگز؟ وقتی شخصی در کنفرانس مطبوعاتی Belichick سعی کرد از او درباره اولین رویارویی خود با Brady بپرسد ، مربی Patriots حرفش را قطع کرد: “ما هر روز در تدافعی با تام بردی مخالفیم. بنابراین به نظر نمی رسد که قبلاً تام بردی را ندیده بودیم.”

البته ، هیچ یک از این رویدادها هرگز نباید اتفاق بیفتد. چهار سال و نیم پیش ، قبل از 40 سالگی ، برادی به من گفت که می تواند خود را در سن 40 سالگی ببیند.

او سپس گفت: “من در اواسط 40 سالگی هستم و این به طور طبیعی به معنی 45 سال است. “اگر به آنجا رسیدم و هنوز هم احساس می کنم امروز هستم ، نمی دانم چرا نمی خواهم ادامه دهم.” وقتی از او پرسیدم: “چه کسی می گوید تام بردی نمی تواند در 50 سالگی بازی کند؟” او پاسخ داد: “این س goodال خوبی است.”

بنابراین بیلیچیک در تمام این سالها فرصت دارد تا بردی را برای بازی و بازی و بازی مجدد آماده کند ، و او تلاش زیادی نکرده است تا مدافعانش از نمادهای بوستون همانند بیل راسل ، تد ویلیامز و لری برد استفاده کنند. در حقیقت ، بیلیچیک هیچ وقت قرارداد بلند مدتی را که به آن امید داشت و مطمئناً مستحق آن بود ارائه نداد ، بیلیک به سادگی Uber را به حق رای خود فرا خواند و او را به در خانه برد.

قبل از مسابقه یکشنبه ، در شبی که چیزی بیش از سنت نبود ، برادی در امتداد استادیوم ژیلت و سنت طبیعی خود دوید ، بالا و پایین می پرید و مشت های بی ادبانه ای به جمعیت می زد. او هماهنگ کننده متخلف سابق خود ، جاش مک دانیلز ، را در تراموا بغل کرد درست زمانی که رئیس رابرت کرافت را قبل از سرقت در آغوش گرفت ، در خارج از رختکن.

برادی ساعاتی قبل از شروع بازی در توئیتر همراه با ویدئوی قابل توجه توئیت کرد: “خوب است که برگشتم.”

تام
تام بردی پس از شکست پاتریوت ها در روز یکشنبه جشن می گیرد.
گتی ایماژ

بهتر است با هفتمین حلقه Super Bowl بازگردید ، در حالی که Belichick و Patriots در شش حلقه باقی ماندند.

بریدی ویدیوی او را تحسین کرد و طرفداران را شنید که نام او را می خوانند. هنگامی که او برای اولین بار با خروج از ساعت 12:54 در کوارتر اول وارد بازی شد ، جمعیت او را مسخره کردند. جمعیت پیراهن پاتریوت او ، نماد شماره 12 را سر می دادند. قبل از پایان کوارتر ، بردی از درو بریس به عنوان بهترین گلزن تاریخ لیگ در زمین پیشی گرفت – که قصد شکستن آن را داشت. آن را ذخیره کنید خدای فوتبال باید آن شخص را به او می داد.

و آنها باید پیروزی را از باران به مربی ای بدهند که در وهله اول نباید او را رها کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *