بازیکن فرار استقلال امیدوار به انتقال به تیم استارتارا – پایگاه خبری تحلیلی افوگ .


فولاد خوزستان هنوز برای جذب آرش ​​رضاوند منصرف نشده است. در واقع اعتماد فولادی ها به ریزاوند در اردوی ترکیه باعث شد تا او آن ماجرای جنجالی را منتشر کند. بعد از اینکه باشگاه استقلال خواست نجاریان و کوشکی را با رضوان معاوضه کند، باشگاه فولاد مطمئن شد که استقلالی ها علاقه ای به تعویض این بازیکن ندارند و برای این کار سنگ بزرگی جلوی آنها گذاشتند.

این در حالی است که ساپینتو علناً به مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده که این بازیکن را نمی خواهد. به همین دلیل رضاوند مهره ای برای استقلالی ها محسوب می شد مگر اینکه از انتقال او پولی به جیب بزنند یا بازیکنی را جایگزین او کنند. بدون شک فولادی ها بازیکنانی مثل نجاریان و کوشکی را به راحتی از دست نمی دهند.

در همین راستا شنیدیم مدیران ارشد این باشگاه در اردوی این تیم در ترکیه به تهران رفته و با آگورلو مذاکره کرده و آب پاکی روی دست او ریخته اند و کوشکی و نجاریان را به استقلال و هیچ تیمی نمی دهیم. در نتیجه اگر استقلالی ها نمی خواهند با حفظ رضوند شکست بخورند، بهتر است به فکر روش دیگری برای تعویض یا انتقال این بازیکن به فولاد با مبلغی معقول باشند.

با این حرف ها به استقلالی ها فهماندند که برای رضاوند ۳۵ میلیارد نمی دهند اما ۱۰ میلیارد هم نمی دهند چون باید با خود بازیکن قرارداد ببندند. از طرفی فولاد به درخواست جواد نکونام به دلیل به هم ریختگی باطوسی ها از او جدا شد و این احتمال وجود دارد که با توجه به علاقه استقلالی ها به باطوسی، تبادل جذاب دیگری انجام شود.

بازیکن فراری استقلال امیدوار است به تیم نستارایی برود

در نتیجه مقرر شد در بازگشت به ایران و در گفت و گوی مدیران باشگاه استقلال و ساپینتو تکلیف رضوان مشخص شود. اگر در آن مقطع نکونام همچنان بر جذب این بازیکن پافشاری کند و سابینتو با جدایی او موافقت کند، فصل جدیدی از مذاکرات بر سر این انتقال باز خواهد شد. در واقع اظهارات شما باعث دلگرمی رضاوند شد و او خیلی سریع واکنش نشان داد اما با هشدار باشگاه فولاد این ماجرا را بی معنی خواند. به این ترتیب نباید این موضوع را منتفی دانست و همچنان احتمال انتقال رضاوند به فولاد وجود دارد.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369837