بازی Packers در مقابل کانال های بنگال چیست؟ نحوه نگاه ، Packers در مقابل داده های جریان مستقیم Bengals

بازی Packers در مقابل  کانال های بنگال چیست؟  نحوه نگاه ، Packers در مقابل  داده های جریان مستقیم Bengals


بنگال های سینسیناتی میزبان Green Bay Packers در هفته 5 فصل NFL هستند!

آیا می توانیم در نبرد 3-1 بین دو تیم به کسی علاقه مند باشیم؟ گرین بی پاکرز امروز با سه برد متوالی وارد بازی می شود. پس از شکست در نیو اورلئانز یک هفته پیش ، آرون راجرز و شرکت برنده شیرهای دیترویت ، سان فرانسیسکو 49ers و پیتسبورگ استیلرز شدند. جو بارو و بنگال ها فصل خوبی را شروع کرده اند. پس از یک هفته پیروزی بر وایکینگ های مینه سوتا ، سینسی قبل از شکست دادن استیلرز و جگوارس جگسونز به شیکاگو برز باخت. این می تواند یک بازی هفتگی باشد.

در اینجا نحوه تماشای بازی هفته 5 بین Packers و Bengals به صورت آنلاین وجود دارد.

کدام بازی بسته فضایی امروز؟

بازی امروز از FOX پخش می شود.

بازی Packers – مسابقه ساعت چند است؟

بازی امروز قرار است ساعت 13:00 ET در FOX شروع شود.

نحوه تماشای بسته های زنده:

اگر یک ورود کابلی معتبر دارید ، می توانید بازی های زنده Packers را امروز به صورت زنده در FOX ، وب سایت FOX ، FOX Sports یا برنامه FOX Sports تماشا کنید. بازی NFL که بسته به موقعیت مکانی شما در FOX انجام می دهید. نقشه پوشش کامل بازی های FOX و CBS را می توانید در 506sports.com پیدا کنید.

PACKERS VS BENGALS OPTIONS به صورت زنده:

همچنین می توانید بازیهای Packers-Bengals را امروز با اشتراک فعال در سرویسهای پخش ویدیوی FOX ، از جمله fuboTV ، Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV ، پخش کنید. FuboTV و YouTube TV آزمایش رایگان برای کاربران واجد شرایط ارائه می دهند.

گزینه های بسته پخش زنده رایگان:

یکی دیگر از گزینه های پخش مستقیم NFL می تواند Yahoo Sports باشد. بازی های زنده مسابقات محلی و مسابقات مقدماتی از طریق برنامه های Yahoo Sports و NFL در دسترس است.

جو بارو در حال گذر است
تصویر: گتی ایماژ

آیا می توانم بازی های بسته را در HULU تماشا کنم؟

مشترکین Hulu + Live TV (64.99 دلار در ماه) می توانند بازی Packers را مستقیماً در FOX Hulu تماشا کنند. سرویس استریم نه تنها یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ارائه می دهد ، بلکه برای مدت محدودی می توانید 10 دلار در ماه در سه ماه اول پس انداز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *