باشگاه انگلیسی منتظر پیشنهاد رسمی بارسلونا است


هفته ها پیش بارسلونا با رافینیا پل برزیلی لیدز یونایتد به توافق شخصی رسید اما هنوز خبری از پیشنهاد رسمی بارسلونا به این باشگاه انگلیسی نیست. از طرفی هنوز ماموریت عثمان دمبله قطعی نشده و بارسلونا نمی داند که آیا او آن را تمدید می کند یا خیر و از طرفی بارسلونا بودجه مالی لازم را ندارد.

تماس هایی بین دو باشگاه برقرار شد اما به مذاکرات رسمی برای لیدز برای بررسی جدی گزینه های چلسی و آرسنال منجر نشد. هر دو باشگاه لندنی علاقه خود را برای جذب رافینیا ابراز کرده اند و آماده اند ۵۰ میلیون یورو هزینه کنند. رافینیا تا سال ۲۰۲۴ با لیدز قرارداد دارد. این باشگاه هنوز پیشنهاد چلسی و آرسنال را نپذیرفته است و به نظر می رسد رقم بالاتری را می خواهد.

علاقه شخصی رافینیا به بارسلونا نیز دلیلی است که لیدز منتظر پیشنهاد رسمی باشگاه کاتالانی است. موندودپورتیوو امروز نوشت که لیدز به بارسلونا گفته است که اگر می‌خواهند رافینیا را به خدمت بگیرند، بهتر است هر چه سریع‌تر پیشنهاد بدهند. رافینیا این روزها تعطیلات تابستانی خود را در ایبیزا می گذراند. او فصل گذشته در ۳۵ بازی ۱۱ گل به ثمر رساند و توانست ژاوی را به توانایی هایش متقاعد کند اما بی پولی بارسلونا در حال حاضر مانع از رسیدن او به رویای خود شد.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369469