با آن کان آشنا شوید – تمرینات پزشکی


با سلام به آن کان ، سرپرست آب و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج اجتماعی Washtenaw در Ann Arbor ، MI. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC به تازگی سومین مدرک MFA خود را تکمیل کرده است – آنها از سال 2014 دارای گواهی MFA هستند! متشکرم !!

آن تقریباً 12 سال است که در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کار می کند. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی بنیاد سلامت از کالج محلی Washtenaw است.

ما به تازگی با آن آشنا شدیم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
وقتی من در حال آموزش و درد بودم ، مربی و ورزشکار شنا من پرید. آنها ممکن است سن بیشتری داشته باشند و آرتریت شدید داشته باشند و در نهایت احساس کنند که با یک حرکت آزاد می پرند. برای آنها رایگان است. این می تواند مشتریانی باشد که سالها شنا کرده اند و زمان را کوتاه کرده اند تا احساس کنند می توانند در کنفرانس کارشناسی ارشد موفق شوند. یا ممکن است این شناگر آینده باشد که بر ترس از قرار گرفتن در آب غلبه می کند. همه آنها با کار روی آب زندگی بهتری دارند. (واقعیت جالب: آن هر سال در روز تولد شما 50 پوند شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او فقط 50 دور را در 51 سالگی خود به پایان رساند ، راهی برای رفتن ، آن !!)

چه چیزی باعث شد این بخش را انتخاب کنید؟
من علاقه زیادی به ورزش ، ورزش گروهی در همه اشکال و مزایای محیط آبزی دارم. هر روز اعضایی را می بینم که با هر یک از این حالت ها زندگی خود را تغییر می دهند ، اعم از قدرت عملکردی ، تحرک ، کنترل درد یا فقط آرامش.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC چیست؟
شنا یاد بگیرید! نه تنها شنا یاد می گیرید ، بلکه شنا را بهتر ، راحت تر و در ظرفیت بدن خود یاد می گیرید. حتی اگر مشکلاتی دارید ، از ورزش شنا برای ورزش استفاده کنید. بسیاری خود را به عنوان “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند ، در واقع ، همه ما در حد توانایی های بدنی خود ورزشکار هستیم. شنا با بدن مهربان است و هرکسی می تواند این کار را انجام دهد!

چه توصیه ای به تازه واردان حوزه پزشکی می کنید؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ کس برای من “چیزی” نیست که بتوانم آموزش دهم ، کمک کنم ، معلم باشم ، آموزش دهم ، آموزش دهم و سازگار شوم. و هر یک از اعضای تأسیسات ما باید از همان حسن نیت برخوردار شوند. ما باید در گسترش زمان ، ملاحظه ، تفسیر و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز ما ، ترکیب پزشکی ، ما همیشه باید آگاه باشیم که اعضا ممکن است روز سختی را سپری کنند ، و ما باید سخاوتمند باشیم تا با صبر و شکیبایی خود را گسترش دهیم!

امکانات شما از تأییدیه توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چگونه سود می برد؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که همه کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به آنها در رشد جسمی و سلامتی کمک کنند. امکانات و رویه های ما همچنین اطمینان آنها را در اطمینان از در نظر گرفتن همه جنبه های امنیت افزایش می دهد. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند معاشرت کنند ، دانش خود را افزایش داده و بر تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستانم هستم! دستگاه های نیشکر حتی بهتر هستند! (توجه داشته باشید: عکسهای Ann در حال پیاده روی در دریاچه ای در Rocks در Alger County، MI را ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
Foster Care یک برنامه شگفت انگیز است که فرصت هایی را برای کودکان فراهم می کند. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و با اینکه سخت بود ، اما چیزهای زیادی یاد گرفتیم! ما در حال حاضر دوباره این کار را برای تک تک فرزندانمان به عنوان والدین انجام می دهیم. هیچ کتاب درسی وجود ندارد ، درست مانند فرزندان خودمان ، اما ما در آنجا تلاش می کنیم تا در زندگی کودکان پایدار باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادری باشد!

ممنون ، آن ، برای الهام بخش در استخر و خارج از آن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *