با استناد به دستور Brokelyn Nets Ban Kyrie Irving واکسن نیویورک

با استناد به دستور Brokelyn Nets Ban Kyrie Irving واکسن نیویورک


شان مارکس مدیرعامل بروکلین نتز روز سه شنبه گفت که کیری ایروینگ را از تیم خود محروم می کند تا طبق دستورالعمل واکسیناسیون COVID-19 نیویورک به طور کامل واجد شرایط شود.

این تصمیم در پی گمانه زنی های چند روزه در مورد آینده مدافع خط میانی نتز ، که از بحث در مورد وضعیت ایمن سازی خود با مردم امتناع کرده است ، اما در حال بررسی بازیکنان NBA است ، ناشی می شود. بیانیه تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم بود زیرا کارفرمایان طبق قانون معلولیت آمریکا اجازه نداشتند مستقیماً اطلاعات پزشکی – مانند مصرف واکسن – را برای کارکنان شخصی به اشتراک بگذارند.

تیم گفت: “کیری یک انتخاب شخصی کرده است و ما به حق شخصی او برای انتخاب احترام می گذاریم.” بیانیه خواندن. “در حال حاضر ، گزینه ها توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود کرده است و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نخواهیم داد که به وقت آزاد بپیوندد.”

طبق مقررات شهر نیویورک ، هم در مرکز بارکلیز و هم در مدیسون اسکوئر گاردن از کارکنان ، از جمله بازیکنان و همچنین اکثر هواداران ، خواسته می شود تا مدرک ایمن سازی را ارائه دهند. در حال حاضر این قوانین در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، شکاف هایی که برخی از مقامات منتخب ایالتی بر آن فشار می آورند.

در حالی که بازیکنان بدون صدمه واجد شرایط بازی در خانه خواهند بود ، نت ها روز سه شنبه با اشاره به “نیاز ما به ساخت شیمی تیمی و پایبندی به ارزش های همزیستی و فداکاری دیرینه” این احتمال را بسته اند.

ایروینگ تقریباً تمام بازیهای تیم ملی و پیش فصل را از دست داده است. او روز شنبه در اجرای بیرونی تیم در پارک بروکلین بریج با ماسک ظاهر شد. روز بعد ، استیو نش سرمربی نتز اعتراف کرد که هر هفت ستاره می توانند حداقل نیمی از فصل را از دست بدهند.

غیبت ایروینگ پیامد اصلی دستورالعمل های واکسن شهر نیویورک خواهد بود ، که نشان می دهد میزان ایمن سازی در میان گروه های سفارش داده شده ، مانند معلمان و کارکنان بهداشت را افزایش می دهد.

گفته می شود سایر بازیکنان نتز و لیست کامل نیکس واکسینه شده اند.

ایروینگ در سال 2019 قراردادی چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد و هدف آن قهرمانی این تیم بود. گفته می شود در صورت عدم بازی در این فصل او تا 15 میلیون دلار از دست می دهد.

نت ها فصل چهارشنبه را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *