با اعمال دستورات برای کارکنان مدرسه دولتی نیویورک ، واکسیناسیون COVID افزایش می یابد

با اعمال دستورات برای کارکنان مدرسه دولتی نیویورک ، واکسیناسیون COVID افزایش می یابد


از روز دوشنبه ، کارکنان مدارس دولتی نیویورک برای اولین بار مجبور به واکسینه شدن با کووید -19 شدند ، این امر باعث افزایش قابل توجه ایمن سازی در بین مربیان شد. مقامات می گویند در 10 روز گذشته 18000 کارگر واکسینه شده اند.

در حال حاضر 95 درصد از 148 هزار کارمند حداقل یکبار واکسینه شده اند.

پس از واگذاری هفته گذشته به کارکنان بهداشتی ، این شهر شاهد افزایش مشابهی در ایمن سازی بود. در یک کنفرانس خبری صبح ، شهردار بیل دو بلاسیو از فرمانداران و شهرداران کشور خواست تا از این امر پیروی کنند. وی گفت: “این دستورات را جایگزین کنید.” “آنها کار میکنند.” میگوئل کاردونا ، وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده در یک جلسه توجیهی از نیازهای واکسن شهر قدردانی کرد. او گفت: “کار درستی کردی.”

بسیاری از والدین به قوانین واکسیناسیون روی آورده اند و می گویند این امر باعث می شود آنها از ارسال فرزندان خود به مدرسه احساس امنیت بیشتری کنند. میشا پورتر می گوید: “این بدان معناست که حباب امنیتی در اطراف نوزاد ما وجود دارد.”

اما ویرانی هنوز باعث هرج و مرج شد. هنوز هزاران نفر از کارکنان بخش آموزشی که واکسینه نشده اند و ورود آنها به ساختمان ممنوع است. هفته هاست که مدیران نسبت به کمبود کارکنان هشدار می دهند. روز دوشنبه ، هزاران نفر از کارگران جایگزین و کارکنان دفتر مرکزی به کلاس اعزام شدند. بسیاری از مدیران می گویند می توانند کوچکترین مانعی را برای کارکنان مدرسه خود ایجاد کنند. اما سوءاستفاده از کلاس های درس نیز معلمان را مجبور می کند تا موضوعات ، کلاس ها و گروه های خارج از مجوز خود را تدریس کنند.

جنی اوتینگر ، هماهنگ کننده تدریس در برانکس که به معلمان 3K و pre-k تدریس می کند ، مجدداً به کلاس آموزش ویژه کلاس هفتم منتقل شده است ، جایی که باید ریاضیات را تدریس کند. اما او می گوید مجوز تحصیلات ویژه یا ریاضیات را ندارد.

او گفت: “این اهداف بچه ها را برآورده نمی کرد.” “همه معلمان باید واکسینه شوند ، اما باید توسط یک فرد واجد شرایط جایگزین شوند. [to replace those who are not]به کودکان به ثبات زیادی احتیاج دارند ، به ویژه پس از سالها خارج از کلاس درس. “

اوتینگر گفت: “با وجود اینکه با هدف موافقم ، از اجرا راضی نیستم.”

یکی از والدین ، ​​که خواست نامش فاش نشود ، گفت که مهد کودک او مبتلا به HIV صبح امروز با معلم جدید به خاک سپرده شد و چند ساعت بعد کلاس را تعطیل کرد. او می گوید که اکنون با یک موسسه غیرانتفاعی برای شناسایی گزینه های مدرسه خصوصی برای فرزندانش کار می کند. وی گفت: “این قطعی نیست که مدارس نتوانند فرمول مورد نیاز خود را دریافت کنند ، به ویژه کودکان با نیازهای ویژه. کارکنان بدون مجوز را در کلاس درس با کودکان قرار دهید [with] نیازهای شدید نه تنها خطرناک هستند بلکه کاملاً نادیده گرفته می شوند. “

شهردار دو بلاسیو بارها گفته است که هزاران نماینده آماده رفتن هستند. بیش از 9000 معلم و 5000 متخصص وجود دارد – و شهر قصد دارد برای جلب آنها پول اضافی به آنها بپردازد. اما بسیاری از کارگردانان به WNYC / Gothamist گفتند که قبل از اجرایی شدن قانون واکسن ، در تأمین زیر واکسن مشکل داشتند.

مقامات همچنین علائم هشداردهنده ای مبنی بر کمبود نیروی غیر آموزشی ، از جمله عوامل ایمنی مدارس و کارکنان غذاخوری با نرخ ایمن سازی کمتر ارسال کردند. از روز دوشنبه ، حدود 84 درصد از ماموران امنیتی مدارس واکسینه شده بودند ، اما در مدرسه معمولی بیشتر از آنچه امروز وجود داشت ماموران امنیتی روی آب بودند. با این حال ، پورتر گفت که اداره آموزش اطمینان داده است که همه مدارس ایمن هستند. او گفت: “ما کارکنان را که در ساختمان مدرسه کار نمی کنند به داخل ساختمان مدرسه کشانده ایم.”

بیش از 500 کارگر تحت مراقبت های پزشکی یا سرپناه قرار گرفته اند ، به این معنی که آنها همچنان حقوق می گیرند اما مجبورند در خارج از مدرسه کار کنند. سایر کارگران واکسینه نشده باید مرخصی بدون حقوق بگیرند – و بتوانند بیمه درمانی خود را حفظ کنند – در غیر این صورت می توانند استعفا دهند. شهردار دو بلازیو گفت که او مشتاق خاموش کردن آتش نیست ، او می خواهد آنها را واکسینه کنند و پس از انجام این کار ، آنها می توانند به کار خود بازگردند.

به مدرسه توصیه می شود که کارمندانی با لیستی از کارگرانی که نمی توانند وارد خانه شوند ، در خانه داشته باشند ، حتی اگر این کارکنان در آخر هفته واکسینه شده و مدارک لازم را نشان دهند ، می توانند وارد ساختمان شوند. پورتر گفت: “مردم امروز صبح کارت های واکسیناسیون خود را نشان می دهند.” دو بلاسیو با اشاره به تأثیر این مأموریت در جاهای دیگر ، گفت که او همچنین انتظار دارد که کارکنان واکسینه شوند و به زودی به سر کار بازگردند.

این داستانی است که در حال تکامل است و مورد تجدید نظر قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *